Що нового?

Набір учасників [Udemy] Резюме, супровідний лист та Співбесіда in English (Анастасія Лобанова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1949 ГРН
Учасників: 0 з 44
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
опис
Дорогі друзі!

Перед вами унікальний курс, написання якого у мене зайнято більше півроку. Я використовувала унікальні матеріали для підготовки цього курсу:
  1. популярні та найефективніші підручники для підготовки до іспитів лінійки Business-Business Benchmark від Cambridge

  2. Business English від Baron s-успішний підручник американської англійської

  3. підручники російського виробництва, в т. ч. "Англійська для менеджерів" Агабекяна

  4. унікальний, невидаваний в Росії непереведений на російську мову підручник "Interview in English" автора Джеймса Левіна - молодого викладача з англійської мови і фахівця з підготовки до співбесід

  5. онлайн курс "полювання на роботу" від одного з найуспішніших HR фахівців в нашій країні Ольги Лавриненко
зібравши все найкраще в цих курсах і додавши свій досвід професійного викладача бізнес-англійської я підготувала для вас цей особливий курс. Ми розберемо все, що потрібно для отримання роботи вашої мрії:
  1. напишемо резюме, розберемо, що можна включати туди і не можна, яке оформлення допустимо, а яке перебір (забирайте приклад, який ви можете відредагувати під себе)

  2. розберемо навіщо потрібно супровідний лист, як його написати і яку жахливу помилку ми допускаємо користуючись готовими шаблонами на сайтах з вакансіями

  3. розберемося як підготується до співбесіди від одягу і жестів до репетиції

  4. дізнаємося, що можна і не можна робити під час самого резюме і що дійсно означають ті питання, які вам задають

  5. отримаємо повний список питань для підготовки до співбесіди

  6. обговоримо, що робити після співбесіди і чому це вкрай важливо

  7. Бонус: звільняємося з роботи по-англійськи і отримуємо список фраз необхідних для комфортного проходження співбесіди
завантажуйте мій курс і ви не пошкодуєте!
Для кого цей курс:
  • студенти в пошуках роботи
  • всі працюючі люди
  • всі бажаючі працювати в міжнародних та іноземних компаніях
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/cv_and_interview_in_english/
 
Угорі