Що нового?

Набір учасників [Udemy] сім найважливіших моментів життя вашого цуценя (Олена Гордєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 313 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Як навчитися зберігати здоров'я цуценяті, і навчити цуценя першим навичкам слухняності
Останнє оновлення: 8/2020
Російська

Чому ви навчитеся
  • найважливіші моменти в житті маленького цуценя
опис
Щеня у віці до чотирьох місяців вимагає особливої турботи. Тоді він виросте в красиву, здорову, слухняну собаку.

Основні розділи курсу:
  • Як зберегти цуценяті здоров'я. Профілактика
  • Як правильно доглядати за цуценям. Найважливіші процедури
  • Як почати виховувати і дресирувати цуценя.
Після закінчення курсу ви дізнаєтеся, як правильно доглядати за маленьким цуценям.
  1. коли і як постригти кігті малюкові, почистити йому вуха.
  2. коли і чим вакцинувати цуценя. Як вибрати правильний час вакцинації.
  3. дізнаєтеся, що таке глисти, які вони бувають. І зможете вберегти цуценя від цих істот.
  4. також ви навчитеся основам виховання цуценя. Пройдете з цуценям команду"до мене". Налагодьте з ним взаєморозуміння за допомогою похвали і ласощів. Навчіть малюка не кусати вас за руки і за ноги. Також навчіть цуценя не ставити лапки вам на одяг.
для кого цей курс:
  • любителі собак, початківці собаківники, початківці кінологи, студенти ветеринарних факультетів
Олена Гордєєва
Ветеринарний лікар, зоопсихолог, тренер собак
Закінчила ветеринарний факультет Іванівського сільськогосподарського інституту в 1979 році. І з цього моменту лікувала тварин. Особливо любила лікувати собак.

Я перший в місті Іваново приватний підприємець-ветеринарний лікар. До 1992 року працювала ветеринарним лікарем за викликом додому.

З 1992 року по 1996 рік була Начальником Іванівського обласного клубу службового собаківництва. Вела загальний курс дресирування та захисно-вартову службу з собаками.

У 1996 році відкрила ветеринарну аптеку і через рік відкрила Ветеринарний кабінет.

У 2009 році з головою поринула в онлайн супровід для власників собак. У цьому ж році прослухала курс підвищення кваліфікації з поведінки тварин. Отримала сертифікат.

Досвід практичної роботи ветеринарним лікарем 41 рік

Досвід практичної роботи зоопсихологом онлайн 15 років

Досвід тренерської роботи з собаками 45 років
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/vetgordeevaonline/
 
Угорі