Що нового?

Придбаний [udemy] Spring для початківців (Заур Трегулов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2795 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 42.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

чому ви навчитеся
  • ви максимально просто і доступно вивчіть наступні теми:
  • Inversion of Control і Dependency Injection
  • Aspect Oriented Programming
  • Hibernate Framework
  • Spring MVC
  • Spring REST
  • Spring Security
  • Spring Boot
вимоги
  • базові знання Java
  • бажання вивчати Spring Framework
опис
Набридло намагатися вивчити Spring за кількома джерелами? Тоді цей курс точно для Вас!

Привіт, друзі! Мене звуть Заур Трегулов, і я є автором даного курсу.

Якщо ви переглядаєте дане звернення, то ви, швидше за все вже в курсі, що Spring є наймоднішим, поширеним і затребуваним фреймворком мови програмування Java. В наші дні, величезним плюсом Java програміста є знання Spring. І все більше і більше роботодавців вимагає цей навик від девелоперів.

отже, для кого ж призначений мій відеокурс?
Курс ідеально підходить для супер новачків, які ніколи у своєму житті не читали будь-яку інформацію про Spring. А також курс безсумнівно зацінять люди, які вже мають якесь уявлення про Spring Framework, але хочуть розширити свої знання і закріпити їх безліччю прикладів.

І дуже-дуже приємним бонусом даного курсу є розділ, присвячений мега популярному фреймворку Hibernate.

Знаєте що я люблю робити, більше ніж програмувати? Навчати програмуванню! Знаю чималу кількість відмінних програмістів які, на загальний жаль, ну не можуть пояснити що-небудь простими словами.

Мої ж принципи і методика навчання дозволили створити курс з 101-го уроку, в яких розглядаються дуже серйозні і необхідні теми.

Також, приділяю особливу увагу зворотного зв'язку. Я завжди охоче спілкуюся зі своїми студентами і відповідаю на їхні запитання.

Якщо ви все ще сумніваєтеся і думаєте, що моя методика навчання може вам не підійти, то у мене для вас чудова новина!

Купуючи курс на платформі udemy, ви протягом 30 днів можете від нього відмовитися і повернути всі свої гроші.

Ніяких ризиків! Відмінно! Хіба ні???

До швидкої зустрічі друзі і вдалого навчання!

для кого цей курс:
  • Для всіх, хто починає вчити Spring з нуля
  • Для всіх, хто хоче отримати прості і логічні пояснення безлічі тем
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/spring-framework/
 
Угорі