Що нового?

Придбаний [[Udemy] SQL для початківців: з нуля до сертифіката Oracle (Заур Терегулов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 588 ГРН
Учасників: 0 з 34
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

цей курс включає 29,5 години відео
Чому ви навчитеся
  • ви крок за кроком детально вивчіть основні теми SQL
  • повністю підготуйтеся до іспиту Oracle SQL 1z0-071
  • Навчіться писати SELECT-и різної складності
  • Навчіться змінювати, додавати, видаляти інформацію в Базах даних
  • Навчіться працювати з безліччю різних об'єктів в Базах даних
вимоги
  • ніяких професійних технічних навичок
  • ніякого попереднього досвіду в SQL і програмуванні
  • тільки бажання вивчити SQL і комп'ютер для практики
Для кого цей курс:
  • всім, хто починає вчити SQL з нуля
  • всім, хто хоче отримати прості і логічні пояснення різних тем
  • всім, хто хоче підготуватися до іспиту Oracle SQL 1z0-071
опис
Набридло намагатися вивчити SQL за кількома джерелами? Тоді цей курс точно для Вас!

Привіт, друзі! Мене звуть Заур Трегулов, і я є автором даного курсу. Також є автором курсу "Java (Джава) для початківців: з нуля до сертифіката Oracle", який є BESTSELLER-ом у своїй категорії.

Створив цей курс на численні прохання студентів, адже в наші дні SQL потрібен практично скрізь. Безліч людей працюють з інформацією, і її якось необхідно обробляти.

отже, для кого ж призначений мій відеокурс?
Курс ідеально підходить для супер новачків, які поняття не мають, що таке SQL.

а також курс безсумнівно зацінять люди, які вже мають якесь уявлення про SQL. Повірте, ви обов'язково дізнаєтеся багато нового незалежно від уже наявних знань.

І дуже-дуже приємний бонус даного курсу. Він повністю підготує вас до здачі іспиту від корпорації Oracle. Сертифікат даної організації визнається у всьому світі і доводить Вашу кваліфікацію. І не рідко відіграє значну роль при працевлаштуванні.

Найголовніше, що для підготовки до іспиту Вам абсолютно не потрібно використовувати додаткову літературу. Все, що необхідно знати, вже є в даному відеокурсі.

Методика і структура курсу такі, що я пояснюю всі теми на найпростіших прикладах, які зрозумілі навіть новачкам.

І, звичайно ж, в курсі дуже багато практичного матеріалу. Адже SQL-це в першу чергу практика.

Після кожної групи взаємопов'язаних тем, Я задаю домашнє завдання, яке ви повинні будете виконувати самостійно, а перевіряти ми його будемо вже на наступному уроці.

Також, приділяю особливу увагу зворотного зв'язку. Я завжди охоче спілкуюся зі своїми студентами і відповідаю на їхні запитання.

Все, що вам необхідно знати для успішного навчання за даним курсом - це лише математику

рівня 7 класу і більше ні-че-го.

Якщо ви все ще сумніваєтеся і думаєте, що моя методика навчання може вам не підійти, то у мене для вас чудова новина!

Купуючи курс на платформі udemy, ви, протягом 30 днів, можете від нього відмовитися і повернути всі свої гроші.

Ніяких ризиків! Відмінно! Хіба ні???

До швидкої зустрічі друзі і вдалого навчання!

матеріали курсу
157 лекцій 29:37:08

+ Введення в SQL
8 лекций01: 58:02

+ Знайомство з SELECT
7 лекцій 01:33:20

+ Selection, оператори, ORDER BY
11 лекцій 02:16:59

+ SINGLE-ROW функції
23 лекції 02:46:07

+ CONVERSION, GENERAL і CONDITIONAL функції
14 лекцій 03:29:10

+ GROUP функції, ORDER BY, HAVING
11 лекцій 01:53:22

+ JOIN (об'єднання)
14 лекцій 02:57:58

+ SUBQUERY (підзапит)
6 лекцій 01:32:54

+ SET оператори (оператори множин)
7 лекцій 01:05:49

+ DML команди
19 лекцій 02:54:37

+ DDL частина 1. Робота з таблицями
10 лекцій 01:30:38

+ DDL частина 2. Поняття CONSTRAINT та INDEX
12 лекцій 02:46:29

+ DDL частина 3. VIEW, SYNONYM, SEQUENCE
9 лекцій 01:59:42

+ Різне
6 лекцій 52: 01

Автор
Zaur Tregulov

Java
Всім привіт! Мене звати Заур Трегулов. Я закінчив факультет кібернетики і програмую вже більше 7 років. Але найголовніше це те, що викладати я почав набагато раніше. Вже в студентські роки я навчав школярів математики і готував їх до вступу в університети. Саме тоді і сформувалися основні принципи моєї методики навчання:
  1. все повинно пояснюватися на простих прикладах (найчастіше з життя)
  2. матеріал повинен бути пояснений повністю (без будь-яких прогалин)
І саме дана методика дозволяє моїм студентам зрозуміти всю суть досліджуваного предмета.

Основи даного відеокурсу з'явилися коли я почав викладати основи Java своїм колегам ще в 2013 році. Структура всього курсу створювалася так, щоб мова Java могла бути легко засвоєна початківцями програмістами, які в дальнейщем без особливих зусиль змогли б скласти іспит Java OCA.

Упевнений, що курс принесе вам багато користі, і ви будете ним задоволені.

Вдалого навчання!
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/sql-oracle-certification/
 
Угорі