Що нового?

Набір учасників [Udemy] SQL з нуля до профі: курс для початківців (Іван Воробйов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 291 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

опис
Для чого і для кого потрібен SQL?

SQL необхідний у всіх сферах, хоч як небудь пов'язаних з IT. Всі компанії при роботі з даними використовують саме SQL, так що без його знання ви не тільки не зможете куди небудь влаштується, але і не зможете розробляти навіть найпростіші проекти.

В даному курсі ми детально розглянемо цю мову, і навчимося роботі з ним, що б після перегляду курсу ви спокійно змогли застосовувати SQL в своїх проектах.

ми встановимо локальних хостинг OpenServer, і налаштуємо його.якщо ви плануйте зайнятися веб-розробкою після проходження курсу, то OpenServer стане в нагоді вам і в цій сфері.

Навчимося працювати з графічним інтерфейсом phpMyAdmin, який будемо використовувати в ході курсу. phpMyAdmin ви 100% зустрінете і в реальних проектах, і вам так само доведеться з ним працювати, так що ці знання вам знадобляться не тільки для вивчення мови.

Так само навчимося побудови запитів на цій мові для комфортної і правильної роботи з даними. Навчимося отримувати, оновлювати, видаляти і редагувати дані за допомогою цих запитів.

вивчимо особливості роботи з різними СУБД, зокрема MySQL і SQLite.

Розглянемо побудову SQL запитів на прикладі реальних проектів. Пропишемо SQL запити, які будуть працювати з даними на сайті типу Todo List. Будуть створювати, видаляти і відображати замітки в цьому аркуші. А так само зробимо схожий Todo List в консольному додатку, написаному на Python. Не хвилюйтеся, вам буде потрібно скласти тільки SQL запит, знання інших технологій не потрібно, але принцип роботи я поясню.

Після проходження практичних завдань, ви будете впевнено знати мову SQL, і зможете застосувати його в своїх проектах або на роботі. Але якщо в ході курсу або після його проходження у вас виникнуть питання, то ви завжди зможете задати їх мені, і я із задоволенням допоможу вирішити вашу проблему.

для кого цей курс:
  • Люди будь-яких повернень, які бажають навчиться побудови запитів до СУБД на мові SQL
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/sql-from-scratch-to-pro/
 
Угорі