Що нового?

Придбаний [Udemy] створення гри на Unity і C#. Повний курс (Карина Дорофєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 405 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 35.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Unity Tutorial 2D Space Shooter
Створення гри на Unity і C#/повний курс/2D Space Shooter
Підручник зі створення якісних ігор!
Автор: Карина Дорофєєва

чому ви навчитеся:
  • Ви отримаєте навчальний матеріал, який дозволить створити круту гру на Unity!
  • ви зможете запустити вашу гру на телефоні і показати її друзям і близьким!
  • Заяви про себе всьому світу! Доопрацюй дану гру і ЗаВантаж її на Play Market!
  • Ви отримаєте оптимізований код під мобільні платформи, використовуючи його в своїх проектах, ви підвищите цінність ваших проектів!
  • я завжди на зв'язку, і допоможу вам у ваших проектах! Не бійтеся і йдіть до своєї мети!
вимоги:
  • мати базові навички програмування на C #
  • мати базові навички програмування на Unity
  • встановити Unity і VS =)
  • бажання робити гру
  • мати телефон, куди заллємо нашу іграшку=))))))
після закінчення курсу, Ви отримаєте досвід, якого буде достатньо для те, щоб створити закінчену гру в Unity. Навіть якщо вам буде важко, отриманого досвіду вистачить, щоб зрозуміти, куди рухатися і як у створенні ігор, дозволяючи досягати поставлених цілей.
  • Дізнайтеся, як імпортувати і створювати ігрові об'єкти, які можна буде переміщати по навколишньому середовищу і змушувати стріляти снарядами, програмуючи на C #
  • Дізнаєтеся, як створювати кілька видів кораблів, купувати їх і посилювати, як створювати щит і т. д.
  • Дізнаєтеся, як створювати класні ефекти, використовуючи систему частинок Unity і 2D спрайти.
І найголовніше, я можу допомогти вам=)

для кого цей курс:

  • для розробників ігор
  • для директорів студій розробки ігор
  • для геймдизайнерів
  • і т. д...
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/unity-2d-game-space-shooter-menu-shop-upgrade-game/
 
Угорі