Що нового?

Придбаний [Udemy] Telegram як бізнес (Олексій Кондратюк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 659 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 22.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

У телеграмі нова професія всього за 1 годину! Заробляй на створенні контенту в Телеграма.

чому ви навчитеся
****
  • ТелеграммаПрофессия - контент-мейкер в
  • заробіток в Телеграма без вкладень
  • гарантоване працевлаштування в Телеграма
  • Створення контенту для Телеграма-каналів (логотипів, рекламних креативів)
  • як 100% влаштуватися на роботу в Telegram - канал
  • оформлення портфоліо
програма:
****
  • Професія Контент Мейкер. mp4
  • Відкладений постинг. Створення та налаштування ботів. mp4
  • пошук контенту для постів в Telegram канали.mp4
  • створення логотипів. Сервіси для створення дизайну. mp4
  • створення рекламних креативів. mp4
  • Доповнення до kypcy.txt
[СПОЙЛЕР="інформація"]офіційно заявляю, що мій курс єдиний у своєму роді. В інтернеті немає інформації про дану професію.

Привіт мене звуть Олексій Кондратюк.
Я займаюся розкручуванням і просуванням телеграм каналів. Роблю успішні проекти під"ключ". Досвід в телеграмі вже більше 3 років, я відмінно знаю ринок, і які професії затребувані в 2021 році.*****
Мій авторський курс про нову і дуже затребуваною професії"Контент-Мейкер". Курс підійде кожному, навіть якщо у вас нуль досвіду роботи в даному напрямку, і ви нічого не розумієте в дизайні, створенні контенту, написанні "робочих креативів" і створенні логотипів. За 5 лекцій я розповім і наочно покажу як освоїти нову професію, а головне, ви вже через годину після перегляду курсу влаштуєтеся на роботу. Без води, і зайвих вступів. Коротко теорія, терміни які необхідно знати, і практичні навички як працювати.

Пробіжимося по"нутрощах курсу"
Перші уроки я розповім все про створення і написанні якісного контенту, оформленні портфоліо після якого вас візьме на роботу будь-який адміністратор Телеграма. Все про відкладений постинг, і які сервіси для цього будуть потрібні, правильна настройка, і ознайомлення з функціоналом.
4 лекція як навчитися створювати логотипи, і інструменти які нам будуть потрібні, від вас потрібна буде тільки крапля креативу.
І 5 заключна лекція про створення робочих рекламних креативах.

Важливо, що приділяю велику увагу як спілкуватися з клієнтами, як отримати перші замовлення, і заробити позитивну репутацію на ринку. а найголовніше-інструкція, яка допоможе в найкоротші терміни почати роботу в Телеграма, а найголовніше - ви зможете отримувати клієнтів.
<ширина iframe="500" Висота= " 300 " src="
*************************************
**********
Посилання https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/telegram/
 
Угорі