Що нового?

Придбаний [Udemy] Веб-HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, Jquery, Bootstrap, Python

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 276 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 12.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

повний курс веб розробки
Мова: Російська
Чому ви навчитеся
  • ми вивчимо і детально розберемо обидві сторони Web розробки-frontend і backend. Якщо ви хочете навчитися створювати будь-який Web додаток, створювати сучасні сайти і заробляти на цьому гроші, стати професійним Web розробником або просто створювати додатки в якості хобі, почати свою кар'єру на будь Фріланс платформі і працювати з будь - якої точки світу, поміняти професію на одну з найбільш затребуваних в сучасному світі-ви опинилися в потрібний час і в потрібному місці!
опис
Цей курс підійде для всіх бажаючих - як для тих, хто хоче стати професіоналом в розробці Web додатків, так і для тих, хто просто хоче займатися цим в якості хобі і заробляти на цьому - ніякого досвіду програмування не потрібно.

коли ви вчитеся програмувати, вам часто доводиться жертвувати вивченням захоплюючих і сучасних технологій на користь курсів для початківців. З цим курсом Ви отримуєте найкраще з обох світів. Це курс призначений для початківців, але він охоплює деякі з найцікавіших і актуальних тем в галузі.

  • Цей курс призначений для тих, хто хоче дізнатися про веб-розробці, незалежно від попереднього досвіду
  • Ідеально підходить для початківців з нульовим досвідом
  • Це також відмінно підходить для тих, хто має певний досвід в технологіях (наприклад, HTML і CSS)
• Якщо ви хочете отримати один курс, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про веб-розробку, пройдіть цей курс

Курс Web розробка з нуля до професіонала. Повний курс ' дасть вам необхідний фундамент для початку успішної кар'єри в цій галузі.
Спасибі, що витратили Ваш час і дочитали до цього місця. Я ціную час! Я також сподіваюся, що і ви його цінуєте, тому хочу вам сказати, це ...
Не відкладайте на завтра. Світ і життя рухається швидко. І я знаю, що у вас є ідеї, якими варто поділитися зі світом, опублікувавши ваш додаток.
Програмування дійсно може допомогти вам досягти своєї мрії.
Тому натисніть кнопку, щоб зареєструватися сьогодні, і приєднуйтесь до мене в цьому захоплюючому пригоді, сьогодні!

для кого цей курс:

  • цей курс підійде для всіх бажаючих - як для тих, хто хоче стати професіоналом в розробці Web додатків, так і для тих, хто просто хоче займатися цим в якості хобі і заробляти на цьому - ніякого досвіду програмування не потрібно.
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/web-full-stack/
 
Угорі