Що нового?

Набір учасників [ulitka_decor] Аликорны. Пакет Парочка (Уляна Костецька)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 53
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 36.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
що ми робимо на курсі?
на курсі ми вчимося, тому не потрібно бути досвідченою швачкою, щоб в ньому брати участь. Так, можливо будуть помилки, і це нормально. Моя зворотній зв'язок і чіткі домашні завдання покликані мінімізувати помилки. Я допомагаю вам побачити те, що можливо ви пропустили - а пропуски бувають часто, так як це особливість сприйняття інформації - відразу засвоїти 100% дуже важко.
уроки Ви отримуєте за планом. Всього їх 5. Формат уроків: фото + текст . Кожен урок містить близько 100 фото. Всі нюанси показані і враховані. Всі уроки залишаються у вас.
Ви отримаєте всі необхідні викрійки тіла і одягу по тій варіації курсу, яку Виберіть, а також докладний список матеріалів.
що дуже важливо: немає жорстких термінів здачі домашніх фотозвітів. Тобто навіть не зробивши перше завдання до запланованої розсилки 2 уроку, Ви все одно його отримаєте. Ви можете шити в своєму темпі, коли у вас є вільний час і порційно здавати д/з, консультуватися зі мною. Головна умова-встигнути в термін курсу. Якщо ви не встигнете буквально останній урок до фіналу, зворотний зв'язок я зазвичай продовжую в таких випадках ще на 2-3 дні.
наше спілкування проходить в Вотсап. Група створюється для оголошень і публікації домашньої роботи. А з кожним учням я спілкуюся індивідуально в особистому листуванні. Всі ви різні і до кожного потрібен свій підхід. Тому ніяких групових чатів Я не створюю.
https://www.instagram.com/p/CLtVU3pDR_s/
 
Угорі