Що нового?

Придбаний [Undemy] JAVA-отримай чорний Пояс! ((Заур Терегулов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 0 з 48
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 55.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Набридло намагатися вивчити Java за кількома джерелами? Тоді цей курс точно для Вас!

Привіт, друзі! Мене звуть Заур Трегулов, і я є автором даного курсу.
Якщо ви переглядаєте дане звернення, то ви, безсумнівно вже в курсі, що Java присутній у всіх сферах життя і вирішує практично будь-які завдання. На Java пишуться серверні додатки, веб додатки, різні програми для десктопа ІІІІ барабанний дріб. Якщо ви хочете навчитися писати Android програми, то ласкаво просимо в світ Java. Адже переважна більшість Android додатків пишеться саме на Java.

отже, для кого ж призначений мій відеокурс?
Курс ідеально підходить для тих, хто вже знайомий з базовими темами мови програмування Java. А також курс безсумнівно зацінять люди, які є програмістами з певним стажем. Повірте, ви обов'язково дізнаєтеся багато нового незалежно від уже наявних знань.

Переглянувши даний курс, ви будете себе впевнено почувати, проходячи співбесіди на вакансію Java розробника.

Якщо ж Ви на даний момент не володієте базовими знаннями мови Java, то для вас у мене створений курс "Java для початківців", який є BESTSELLER-ом в своїй категорії.

знаєте що я люблю робити, Більше ніж програмувати? Навчати програмуванню! Знаю чималу кількість відмінних програмістів які, на загальний жаль, ну не можуть пояснити що-небудь простими словами.

Мої ж принципи і методика навчання дозволили створити курс з 120-ти уроків, в яких розглядаються дуже серйозні і необхідні теми мови Java.

Також, приділяю особливу увагу зворотного зв'язку. Я завжди охоче спілкуюся зі своїми студентами і відповідаю на їхні запитання.

Якщо ви все ще сумніваєтеся і думаєте, що моя методика навчання може вам не підійти, то у мене для вас чудова новина!

Купуючи курс на платформі Udemy, ви протягом 30 днів можете від нього відмовитися і повернути всі свої гроші.

Ніяких ризиків! Відмінно! Хіба ні???

До швидкої зустрічі друзі і вдалого навчання!

для кого цей курс:
  • всім, хто продовжує вчити Java, маючи базове уявлення про мову
  • всім, хто хоче отримати прості і логічні пояснення безлічі тем
чому ви навчитеся
  • ви максимально просто і детально вивчіть наступні необхідні для програміста теми:
  • колекції та Дженерики
  • Лямбда вирази і стріми
  • багатопоточність
  • Робота з файлами
  • регулярні вирази та вкладені класи
  • рефлексія та анотації
вимоги
  • базові знання Java. Для їх придбання ідеально підійде мій курс"Java для початківців"
  • бажання вдосконалювати знання в Java
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/java-ot-zaura/
 
Угорі