Що нового?

Придбаний [University] Prodvigator 3.0 (Влад Ясько)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9935 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 224.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ми зробили цей продукт для

Новачків
Точка А: ви знаєте, що в Instagram можна заробляти, але не розумієте, як.

РЕЗУЛЬТАТ

Ви розклали інформацію по поличках у себе в голові і освоїли нову професію. Під час курсу ви відпрацювали всі навички на реальному клієнті. Тепер ви займаєтеся улюбленою справою з доходом від $1000 на місяць, і самі вибираєте, з ким працювати.

Власників бізнесу
Точка А: ви найняли SMM-щика, але не розумієте, що він робить. Тому у вас немає результату, вам вішають локшину на вуха і просто зливають гроші. Ви хочете розібратися, як все працює, щоб вибрати правильного фахівця.
Власників бізнесу

РЕЗУЛЬТАТ

Ви дізналися, як працює Instagram-маркетинг. Тепер ви розумієте, що означають всі показники, і ставите правильні KPI. Ви можете знайти професійного підрядника і проконтролювати його роботу. Ви впроваджуєте аналітику, будуєте декомпозицію прибутку і знаєте, як масштабувати свою справу далі.

Маркетологів
Точка А: ви працюєте маркетологом і хочете продовжувати розвиватися в цій сфері. Ось тільки актуальної інформації в інтернеті немає, а хороших курсів тим більше — суцільна вода і суха застаріла теорія.
Маркетологів

РЕЗУЛЬТАТ

Ви отримали актуальні практичні знання та навички, які можете відразу використовувати в роботі. Тепер ви вмієте правильно позиціонувати себе як фахівця, щоб підняти вартість своїх послуг і працювати з великими проектами.

Продажник
https://bu-school.top/marketolog30?utm_source=instagram&utm_medium=yasko&utm_campaign=bio
 
Останнє редагування модератором:
Угорі