Що нового?

Придбаний USA Money-50$ в день з буржунета (Сергій Савельєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 320 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
USA Money - 50$ в день з буржунета!
вам ще не набридло так наполегливо шукати спосіб
по-швидкому заробити, а натикатися на одні й ті ж граблі?
Ви вже зрозуміли, що кнопки "БАБЛО" просто не існує?

Ви купили безліч "супер-докладних" мануалів, книг, курсів, які не принесли вам не копійки?
Ви втомилися від пошуків того, чого не існує-від пошуків швидкого і моментального збагачення?

Тепер пару слів про СРА мережах.
І тепер, наведу буквально маленький приклад, за сра мережі. Я не буду порівнювати Російські сра і буржуйські. Тут скажу прямо-наші СРА зажрались. А точніше сказати, у них немає конкуренції як на заході .
Я ще жодного разу в Рунеті не зустрічав жодну СРА мережу, яка так просто б платила хоча б долар або 2.

Просто за те, що хтось зайде за вашим партнерським посиланням і заповнить просту форму. Там ім'я телефон і т. д.
У нас є щось на зразок СРА, але щоб тобі заплатили там 30 рублів нещасних-купа умов. І то, такий офер буде доступний тобі-коли ти, в цій СРА зробиш купа продажів і увійдеш в довіру. І то, потрібно буде чекати 30 днів щоб ці гроші отримати. Варто воно того? - Однозначно ні.

У Росії гроші в Інтернеті заробити в рази складніше, ніж в Америці, де люди отримують по 20 доларів на годину!
У наших СРА я всього 1 раз брав участь і мені цього вистачило назавжди. І більше не хочу навіть з ними зв'язуватися!

 
Угорі