Що нового?

Набір учасників Успішний smm менеджер (Володимир Колесов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 80
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Підготовча програма-частина 1 Я боюся, що у мене не вийде
"А раптом я пройду курс, але у мене щось не вийде?"На цьому уроці знімаємо з вас страх нового і боязнь зробити крок в невідомість. Намалюємо картину майбутнього і які небезпеки можуть Вас чекати.
Підготовча програма-частина 2
Мені СТРАШНО, що не зможу знайти клієнтів
На цьому уроці ми розбираємо страх пошуку нових клієнтів і страх продажу своїх послуг. Варіанти пошуку клієнтів і як можна прибрати цей страх.

Урок 1
Основи SMM в 2021 році
Огляд актуальних соц мереж і ключові особливості для розвитку бізнесу в Інтернеті. Які інструменти працюють, а які вже ні.

Урок 2
Як написати стратегію просування в соцмережах
Розпакування бізнесу клієнта або своїх проектів, як вибирати правильні інструменти і соцмережі які будуть працювати і давати кращий результат. Що таке бізнес аудит і як його робити.

Урок 3
Створення профілю цільової аудиторії
Хто споживач продукту, для чого потрібен портрет цільової аудиторії. Як працює конкурентний аналіз. Навчимося шукати потрібну нам ЦА в соцмережах.

Урок 4
Продаюча "упаковка" та оформлення акаунтів
Як оформити сторінку, групу, профіль в Instagram. Що писати в шапці профілю і як зробити співтовариство продає.

Урок 5
Створення контент плану
Про що писати в соціальних мережах щоб вас читали, ставили лайки і писали коментарі, які є типи контенту. Розбираємо принципи створення контент плану. Вчимося писати цікаві пости і швидко шукати інформацію в Інтернеті.

Урок 6
Візуальний контент створення медіа контенту
Які потрібні картинки і фото, а також де їх можна знайти. Як самому зробити якісні фото зі смартфона. Створення фірмового стилю і шаблонів оформлення графіки.

Урок 7
Відео контент в соцмережах
Чому в 2021 році кожна 2-а публікація в соцмережах це відео. Навчимося створювати відеоконтент
без професійного обладнання та операторів. Як і навіщо проводити прямі ефіри.

Урок 8
Генерація трафіку
Як знайти ЦА і привести її в наші спільноти і акаунти. Огляд актуальних способів генерації трафіку в соцмережах. Платні і безкоштовні джерела трафіку в соцмережах. Як змусити користувачів говорити і розповідати про вас.

Урок 9
Основи роботи з таргетинговою рекламою
Особливості роботи таргетингу в різних соцмережах, як правильно написати продає і чіпляє текст. Які картинки і фото використовувати для реклами з високою конверсією. Як
тестувати і перевіряти різні рекламні теорії.

Урок 10
Робота з лідерами думок і блогерами
Як розміщувати рекламу у блогерів щоб отримувати якісний трафік за мінімальну ціну. Де
Шукати блогерів, як працювати з біржами блогерів.

Урок 11
Як починаючому SMM фахівцеві знайти перших клієнтів
Де шукати перших клієнтів і як створити власне портфоліо з нуля. Робочі стратегії пошуку клієнтів з мінімальним рекламним бюджетом.

Урок 12
Просування себе і підвищення доходу
Чому залежить вартість послуг SMM фахівців, як заробляти більше конкурентів. З чого починати роботу, перші кроки в просуванні. Як спілкуватися з клієнтами і продавати свої послуги?

https://privatelink.de/?https://prmarafon.online/2v1
 
Угорі