Що нового?

Придбаний Вебінар Як дивитися мистецтво легко і глибоко? (Анна Арсеньєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 44
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
вебінар Як дивитися мистецтво легко і глибоко? (Анна Арсеньєва)

обговоримо глибоку, ключову ідею того, як сприймати мистецтво, якщо ви не плануєте отримувати художню освіту, але хочете занурюватися глибше, ніж "подобається-не подобається".

  • розповім, як просунутися далі відчуття "нічого не зрозуміло, напевно тому що знань не вистачає".
  • Дам методику для регулярної практики і розвитку сприйняття живопису.
  • поділюся принципом, який вивела спеціально під ваші життєві обставини, про які ви мені весь час пишете (не встигаю, не вистачає знань, це ж треба вчитися, а у мене роботи-справи)
  • абсолютно чесно розповім, що в мистецтві складно, і звідки взяти легкість. Як наповнити життя радістю від зустрічі з мистецтвом, а не жалю, що ви не встигаєте його дивитися, тому що обставини не дозволяють.
друзі, Я 3.5 року веду цей проект і щотижня отримую від вас листи та відгуки. Серед прекрасних, надихаючих результатів обов'язково є повідомлення від людей, які займаються або намагаються займатися, але вічно "щось йде не так" і "часу не вистачає".

Я зрозуміла, що у мене є для вас дещо інше, ніж багатогодинні курси, що вимагають досить серйозних занять. Вони прекрасні, але хтось їх "не тягне", або тягне, але за межами курсу ніяк не може впровадити в життя регулярну практику.

Порівняти занурення в мистецтво з будь-якими іншими "задоволеннями" складно, як на мене. це найскладніше задоволення і підвищення якості життя у всьому.


Це при тому, що за останні 16 років я об'їхала півсвіту і з грошима в кишені, і майже без, купувала Різне, вчилася різному, дивилася Різне, спілкувалася з різними людьми про все на світі, практикувала психологію, Західні методики розвитку, східні методики духовності і звільнення розуму, з парашутом стрибала, на вулкани піднімалася, до матеріальних досягнень прагнула — і досягала. Все це не порівняти, та й не потрібно.

Коли в моє життя прийшли глибокі зустрічі з мистецтвом і світовою культурною спадщиною, я не стала заперечувати або знецінювати все, перераховане вище — досягнення, психологію, духовні практики або покупки, вони просто все переосмислилися і наповнилися новою глибиною

Немає ніякого протиріччя між тим, щоб жити своє повсякденне життя зі своїми турботами і знайти неймовірну глибину і точки для розвитку в мистецтві, і впустити це в своє життя для ще більш якісного спілкування зі світом.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://school.annaeveart.ru/vebinar
 
Угорі