Що нового?

Набір учасників Вебінарний інтенсив з прикладної біохімії-нутриціології (Роман Макаров)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3677 ГРН
Учасників: 0 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 41.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Абсолютно новий підхід до освітнього процесу по одній з найбільш затребуваних тем 2020 року!

- 8 + 1 наповнених концентратом знань прямих 3-х годинних ефіру з використанням мультимедійних можливостей Платформи Zoom!

- Збереження записів ефірів в igtv в закритому акаунті Instagram протягом усього курсу.

- Можливість обговорення і живої участі під час прямого ефіру + 9 заняття, присвячене підведенню підсумків і фінальна дискусія, відповіді на питання, що залишилися.

*Для кого?
Всі зацікавлені в своєму здоров'ї люди; фахівці сфери краси і здоров'я; співробітники медичних установ.

*Що буде?
Виключно доказова, науково обґрунтована інформація з ключових питань здоров'я людини через призму біохімії та нутриціології ("біохакінг").
Розсилка навчальних посібників. Творчі домашні завдання та їх контроль.
Багаторічний досвід викладання дозволить зберегти концентрацію уваги студентів і зробить подачу матеріалів доступною і захоплюючою.

чого не буде?
Реклами, продажів, віри в чудові таблетки, нудьги.

8 занять, починаючи з 18 Вересня (15:00 Мск - для всіх занять):

1 заняття (18 вересня): основи нутриціології, причини дефіцитів в організмі людини і способи корекції,основні закони здоров'я.

2 заняття (25 вересня):
поняття макронутрієнтів, їх роль в житті людини через засоби спортивного харчування. Підвищення якості життя далеких від спорту людей і спортсменів-любителів.

3 заняття (2 жовтня):
продовження вивчення ролі макроелементів, принципи самовідновлення, схуднення.

4 заняття (11 жовтня):
Прикладне вивчення ролі 15 мікроелементів, профілактика і лікування мінеральних дефіцитів.

5 заняття (17 Жовтня):
Вивчення фізіологічних основ стресу і дистресу. Способи їх корекції в аспекті питань безпліддя, депресивних станів, структури смертності сучасних людей. Принципи активного довголіття.

6 заняття (25 жовтня):
Питання корекції здоров'я через харчування в світлі вікових змін у жінок (менопауза) і чоловіків (андропауза).Харчування і anti-age.
7 заняття (30 жовтня):
Приватна нутриціологія-імуномодуляція, хондро-і остеопротекція.
8 заняття (6 листопада):
питання складання індивідуальних програм корекції харчування, виходячи з цілей і побажань клієнта.
1 заняття (18 вересня): основи нутриціології, причини дефіцитів в організмі людини і способи корекції,основні закони здоров'я.

2 заняття (25 вересня):
поняття макронутрієнтів, їх роль в житті людини через засоби спортивного харчування. Підвищення якості життя далеких від спорту людей і спортсменів-любителів.

3 заняття (2 жовтня):
продовження вивчення ролі макроелементів, принципи самовідновлення, схуднення.

4 заняття (11 жовтня):
Прикладне вивчення ролі 15 мікроелементів, профілактика і лікування мінеральних дефіцитів.

5 заняття (17 Жовтня):
Вивчення фізіологічних основ стресу і дистресу. Способи їх корекції в аспекті питань безпліддя, депресивних станів, структури смертності сучасних людей. Принципи активного довголіття.

6 заняття (25 жовтня):
Питання корекції здоров'я через харчування в світлі вікових змін у жінок (менопауза) і чоловіків (андропауза).Харчування і anti-age.
7 заняття (30 жовтня):
Приватна нутриціологія-імуномодуляція, хондро-і остеопротекція.
8 заняття (6 листопада):
питання складання індивідуальних програм корекції харчування, виходячи з цілей і побажань клієнта.
https://www.instagram.com/p/CFD-qOHncSz/
 
Угорі