Що нового?

Придбаний Ведична астрологія. Модуль 7. Сумісність (Байба Стуріте)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1912 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

про що цей курс
~

Уявіть, що ви йдете по шляху вашого призначення. Ви спокійні, так як знаєте себе, свої завдання і легко спілкуєтеся з тими, кого зустрічаєте на своєму шляху, тому що ви їх розумієте... уявіть, що вам більше ніколи не доведеться боятися майбутнього і звертатися до астролога за порадою.
У 2003 році я почала вивчати астрологію і дізналася багато різної інформації і технік, які повинні були стати в нагоді у вивченні гороскопів, але 70% інформації мені так і не знадобилася не для себе, не для консультування клієнтів. Коли я почала викладати ведичну астрологію, я вирішила, що буду розповідати тільки те, що реально використовую в щоденній практиці і що "працює" для мене, а значить може стане в нагоді і вам! Звичайно, є інші техніки, які можна вивчати додатково, але це вже як тюнінг для самого себе. У знаннях немає межі досконалості!
Мій авторський курс з ведичної астрології-це один із шляхів до розуміння себе і навколишнього світу. Це простий, але ефективний метод, необхідний для того, щоб зрозуміти себе, дізнатися таланти, карму, призначення і вміти заглядати в майбутнє.

Ведична астрологія-це для мене?
~
Світ рухається в бік розвитку свідомості і внутрішніх ресурсів людини. Коли людина стає на шлях саморозвитку, для нього "включається" ведичний гороскоп і, таким чином, західний варіант гороскопу може більше для конкретної людини "не працювати". Західний і ведичний - це два різних гороскопу, а, значить, і дві різні людини. Адже різниця в розрахунках становить 23 градуси.

Якщо ви втратили віру в астрологію, можливо, ви просто не знайшли правильний підхід для вивчення себе. Якщо ви вивчали Західну астрологію і хотіли б швидко і легко перекваліфікуватися на ведичну, то цей курс також для вас!

Для кого цей курс
~
Для новачків

Для людей з базовими знаннями в астрології і бажанням вивчити себе і вплив карми глибше

Для знаючих

Для тих, хто вивчав Західну астрологію, але хотів би розібратися і в ведичній астрології

Для експертів

Для астрологів, які хотіли б вивчити кармічний аспект гороскопу і поглибити свої знання

Якщо вам подобається простота і інтенсивність в навчанні, без складних термінів і тільки найпотрібніше, то, що можна відразу використовувати на практиці, то підписуйтесь на курс! Курс ведичної астрології складається з 9 модулів. Якщо в кінці курсу ви захочете отримати сертифікат про закінчення курсу, вам потрібно буде прослухати всі модулі і скласти іспит про закінчення курсу. Про теми кожного модуля можна дізнатися більш детально в їх описі.

Модуль 07 . Сумісність
Коли ми хочемо зрозуміти, яку карму активізують будь-які відносини, ми дивимося Сумісність гороскопів. Сумісність можна дивитися між дитиною і батьками, чоловіком і дружиною, друзями, коханцями або діловими партнерами. Ви навчитеся бачити наперед, що очікувати від взаємин з будь-якою людиною і зможете зрозуміти, що Вас пов'язує з близькими вам людьми.

10 відео уроків

https://privatelink.de/?https://www.vedmir.com/video-kursi/vedicheskaya-astrologiya
 
Угорі