Що нового?

Придбаний Вектор. Покроковий відео-курс з бонусом 2000 рублів. Пакет "Самостійний" (Дмитро Чернишов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 147 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 9.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Чому "Вектор"?
А чому б і ні? Цілком собі цілеспрямовано і ємко, як і ті, хто готовий отримувати реальні результати.
Чому емейл-маркетинг?
Скажу чесно: до того, як я сам усвідомив, що потрібно створювати інструмент збору бази передплатників, я жорстко тупив!

Цілих півтора року!
Так, мені просунуті товариші говорили, що б не займався дурницями, а набирав базу, але я ж упертий, шукав чогось біліше простого, легкого і швидкого. Так, щоб можна було заробити прям за кілька днів.
Але, слава Богу, в один прекрасний день я кинув тупити і почав збирати передплатників.
Не скажу, що прямо відразу у мене все змінилося... Ні звичайно, помилявся, втрачав зібрані бази, кидав взагалі працювати в Інтернеті.
Пам'ятати. як друзі з сумнівом крутили головою, коли дізнавалися, чим я хочу займатися...

Але в підсумку, я повернувся в Інтернет і саме база передплатників зараз дає мені дохід і свободу пересування.
Задумайтеся, можливо і ви зараз перебуваєте на тому етапі, коли вже пора кинути тупити і кидатися від курсу до курсу?
Може бути пора вже почати займатися серйозною справою і отримувати видимі результати?

Питання - відповідь.
  • чим конкретно ми будемо займатися в курсі?
    Створимо автоматизований інструмент продажів і збору передплатників. Запустимо найпростішу авто-воронку. Більш конкретно всередині курсу.

  • а можна отримати курс безкоштовно, а коли зароблю оплатити з відсотками?
    Ні.

  • Чи потрібні будуть вкладення і скільки?
    Так, потрібні, для настройки і запуску приблизно 400 руб.

  • а можна без вкладень?
    Можна, але не в моєму курсі.

  • Візьміть мене на роботу, а коли навчуся розрахуюся.
    Я не роботодавець, а вчу, як створити власний бізнес в Інтернеті. Якщо ви шукаєте найману роботу, то цей курс вам не підійде.

  • Якщо не вийде, повернете гроші?
    Ні, тому що це якісна і робоча інформація. І будь-яка людина в силах з цим впоратися. Якщо все ж сумніваєтеся, то проходите повз.

  • через скільки я зароблю?
    Не знаю, це залежить тільки від вас. Через тиждень, місяць або рік — вирішите самі.

  • а якщо мені не підійде або не сподобається, або якщо я вже це все знаю, повернете гроші?
    Ні, я спочатку розповідаю. чим ми будемо займатися в курсі. Вирішуйте відразу. знаєте ви це чи ні, підходить вам це чи ні.

  • Чи буде підтримка та постійний зворотний зв'язок?
    Зворотний зв'язок з поправками і рекомендаціями по першому пакету отримають тільки ті, хто виконає просте домашнє завдання. По другому пакету буде зворотний зв'язок по емейл.

  • а якщо я повний нуль в комп'ютері, ви навчите мене?
    В даному курсі я не даю комп'ютерну грамотність. Для цього є сайти-пошуковики і Ютуб.

  • Якщо я куплю курс, я точно отримаю бонус 2000 руб?
    Бонус 2000 рублів отримають тільки ті учні, які виконають просте домашнє завдання.

  • ці бонусні гроші я зможу вивести собі на карту або гаманець?
    Ні, бонусні гроші будуть нараховані на ваш аккаунт в моїй школі і ви зможете витратити їх на подальше навчання.

  • У мене немає грошей, дасте в борг або розстрочку?
    Я не вірю, що ви не зможете знайти 400 руб на те, щоб зробити реальні кроки до поліпшення свого життя. Якщо ж ви не вірите в себе, то вам поки рано будувати бізнес в Інтернеті.

  • де можна подивитися відгуки про ваших курсах?
    Можете пошукати через пошуковик або подивитися тут >>>

  • Це не пов'язано з буксами, криптою або форексом?
    Ні, це класична модель заробітку в Інтернеті.

  • а можна працювати через телефон або планшет?
    Для роботи можна використовувати тільки комп'ютер або ноутбук.
https://privatelink.de/?http://dchernyshov.ru/onehour/
 
Угорі