Що нового?

Придбаний Вибір Можливостей (Симона Мілас, Брендон Уот)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 54780 ГРН
Учасників: 0 з 394
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 144.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
клас вибір можливостей (COP) - це те, де ви починаєте бачити, що насправді можливо для вас, і де ви починаєте усвідомлювати, що ваш вибір-це все, що потрібно для його створення.

Ваше життя більше не повинно бути пов'язане з обмеженнями. Це не обов'язково повинно бути про відтворення тієї ж самої старої речі. Ви можете мати усвідомлення того, що ви насправді хотіли б, щоб Ваше життя було схожим і в класі вибору можливостей, ви отримуєте інструменти, які дають вам можливість вибирати і створювати його.

вибір-це початок всього творіння. кожен раз, коли ви вибираєте, щось з'являється у Вашому житті через ваш вибір. Тут немає правильного або неправильного вибору. Є тільки вибір.

Ваш вибір може змінити все, що завгодно. Чи готові ви почати подорож за своїм вибором? Чи готові ви дійсно жити і бути питанням про те, що ще можливо?
Симона Міласас - це леді, яка знає, як бути жінкою, яка бачить радість можливості і майбутнього і знає, що є перспектива можливості в кожному виборі, який ви вибираєте.

Симона працювала в багатьох різних галузях промисловості по всьому світу. Вона володіла компаніями, створювала їх, керувала ними, змінювала їх усіх з ентузіазмом, щоб запросити людей до іншої можливості у світі.

Симона завжди вірила, що все можливо і бажала надихнути людей вибирати все, що вони могли.

- Справжнє лідерство-це знати, куди ти прямуєш, і не дозволяти нікому тебе зупинити. Ви повинні знати, що ви хочете створити."Симона є світовим координатором Access Consciousness, постійно розширюється компанією в більш ніж 176 країнах.

Брендон Уотт є успішним міжнародним спікером, фасилітатором вибору можливостей класів по всьому світу і фінансовим директором Access Consciousness Australia,

Підростаючи, він каже " Я завжди знав, що є щось інше, і все ж проводив весь свій час, намагаючись пристосуватися і бути таким же, як всі інші. Коли я зрозумів, що можу змінити все - саме це я і зробив!"
https://privatelink.de/?https://www.accessconsciousness.com/
 
Угорі