Що нового?

Набір учасників Від ідеї до справи. Як упакувати вашу експертність у продукт. Тариф Стандарт (Ксенія Благова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2537 ГРН
Учасників: 0 з 24
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 109.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Яку проблему вирішує курс

Якщо ви вже почали свій шлях в якості професіонала сфери здоров'я, хочете запустити свій курс або послугу, створити свій ЗСЖ-продукт, але вам страшно, незрозуміло з чого почати...
Або ви вже запускали курси і марафони, але клієнти йдуть від вас, не залишаються з вами до кінця.
А може, ви проводите індивідуальні консультації, але ваші підопічні набувають мінімальну кількість сесій.

завдяки даному курсу Ви зможете:
-з упевненістю запустити свій власний ЗСЖ-продукт (курс, консультаційну групу та ін.)
  • збільшити життєвий цикл клієнта, термін супроводу при індивідуальних сесіях
  • збільшити прибуток, розвиваючи корисні і затребувані продукти і послуги.
Для кого курс
Цей курс підходить вам, якщо ви фахівець сфери здоров'я (консультант з харчування, Нутриціолог, тренер, психолог, лікар або інший професіонал ЗСЖ) і хочете створити, розвивати свій власний продукт або послугу.

мета курсу
Навчити слухачів створювати і" запаковувати " свої послуги або продукти так, щоб їх хотіли купувати.

Кому підійде курс
Нутриціологи, тренери, психологи та інші фахівці сфери здоров'я, які тільки починають практикувати або ніяк не можуть зробити перший крок через "синдром самозванця"

Нутриціологи, тренери, психологи та інші фахівці сфери здоров'я з твердою експертністю, які хочуть грамотно масштабувати свій продукт, розширити формати і асортимент своїх послуг, вийти "за рамки Кабінету", бути в тренді і перейти в онлайн

Нутриціологи, тренери, психологи та інші фахівці сфери здоров'я, які готові до виходу на новий рівень, але їм необхідний інструмент, який структурує всі знання і навички, допоможе сформувати систему своїх послуг під різні цільові аудиторії і запити

https://privatelink.de/?https://reforma.life/product
 
Угорі