Що нового?

Придбаний Відеозапис навчального семінару техніка регресійного пошуку від А до Я (Тетяна Макарова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
5 і 6 січня 2018 року був проведений авторський навчальний семінар Тетяни Макарової для початківців і продовжують регресологів "техніка регресійного пошуку"від А до Я". Відеозапис містить приблизно 12 годин майстер класу, включаючи 4 практики і 4 презентації для самостійного навчання, з можливість консультації з автором методу по електронній пошті.
що ви побачите в семінарі "техніка регресійного пошуку", включаючи практичні заняття:

"У літературі не міститься простих і доступних методик проведення регресійного пошуку і регресійної терапії. Аналіз мережевих джерел призводить до розуміння того, що найчастіше технологія проведення регресійного пошуку нагадує приказку "хто в ліс, хто по дрова". І помилок під час такої роботи допускається дуже і дуже багато. Але ж кожна помилка ведучого-оператора має наслідком спотворення долі веденого-регресанта. Тому навіть в цій галузі знання, яка і так базується на допусках, аналогіях і припущеннях, дуже важливо дотримуватися свого роду "техніку безпеки", щоб уберегти регресанта від непотрібних помилок, не заплутати його світогляд.

Під час семінару я постараюся простою і доступною мовою розповісти вам:

- про те, як краще проводити сеанс регресійного пошуку - пошуку інформації в глибинах власної пам'яті;

- про різні прийоми" занурення " регресанта в потрібне трансовий стан і активізації його спогадів (відразу скажу, що універсального варіанту тут немає, але до кожної людини, за рідкісним винятком, можна знайти свій підхід);

- про особливості пошуку потрібних спогадів у всьому величезному багажі пам'яті, яка є у кожного з нас (наприклад, як знайти минуле втілення, яке стало причиною проблем у втіленні сьогоденні? Як знайти життя, в якому отриманий досвід, неоціненний для сьогоднішнього дня? Як знайти свої рідні душі?)

Розмова буде і про те, як розрізнити візуалізацію і регресію, і яким чином застосовувати техніки візуалізації для підвищення ефективності регресійної терапії.

А якщо ваш клієнт раптом усвідомив, що колись він не був людиною, то особливості його ведення в ході сеансу стають ще більш важливими, ніж при вивченні людських втілень.

Я постараюся дати вам підказки, як краще діяти в таких випадках.

Ми поговоримо про різні причини візиту до регресолога і про роль оператора в ефективності проведення регресійного пошуку. І про те, як краще оператору формулювати свої питання до регресанта в ході сеансу.

А завершимо роботу інформацією про те, для чого потрібен етап реабілітації із застосуванням технік захисного моделювання. Що це за техніки? Про це теж розповім на семінарі.

І ще: все, про що я буду говорити, засноване не на книжковій інформації, а взято з досвіду роботи з живими людьми.

1 день
12-00 - 19-00

(за пунктами програми №№ 5-8 передбачені практичні заняття)
  1. Мотивація клієнта. Мотивація регрессолога.
  2. Формування тренду клієнтських запитів (управління потоком)
  3. Формування та коригування клієнтського запиту на регресію.
  4. "Мова підсвідомості": архетипи, образи, знаки, смисли.
  5. Підготовка клієнта до трансової регресії.
  6. Філософія регресійної безпеки. Техніки захищаючого моделювання (захист клієнта, захист оператора).
  7. Техніка занурення: прийоми, особливості їх застосування.
  8. Алгоритм ведення клієнта в просторі спогадів.
  9. Правила формулювання питань.
2 день
10-00 – 18-00

(за пунктами програми №№ 10,12,13 передбачені практичні заняття)
  1. Візуалізація і регресія: схожість і відмінність.
  2. Орієнтування в просторі спогадів.
  3. Особливості пошуку потрібної інформації в глибинній пам'яті клієнта (досвід нинішнього біологічного тіла, інші періоди спогадів).
  4. Орієнтування в минулих конфліктних і травмуючих ситуаціях. Зняття страху, подолання психосоматичних проблем.
  5. Обмеження і наслідки. Техніка безпеки.
  6. Робота з клієнтом в проблемних ситуаціях(отримання. Ченнелинг. Місіонерство).
Індивідуальні консультації.
https://privatelink.de/?https://stigbook.ru/product/regression_seminar_makarova
 
Угорі