Що нового?

Набір учасників Відкрийте власне рекламне youtube агентство (ігор Чередников)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 919 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Створіть джерело доходу, яким ви будете пишатися!

Ви готові до прибутку від ажіотажу на YouTube? а ви знали ці факти?
  1. YouTube щорічно подвоює число своїх глядачів.
  2. буде потрібно більше 5,000,000 років, щоб переглянути весь відеоконтент, який в 2020 р передається через глобальні IP-мережі за місяць.
  3. у 2020 р. глобальний відеотрафік становить 82% всього світового споживчого інтернет-трафіку.
  4. Ютуб вже обігнав ТВ-канали за охопленням аудиторії.
  5. найуспішніший канал на Ютуб "Ryan ToysReview" заробляє $22,000,000 на рік.
що кожен повинен знати про рекламне Youtube агентстві?
Давайте розберемося, що таке рекламне агентство або скорочено ра.

Рекламне агентство-колектив людей, які через рекламні майданчики просувають послуги або товари клієнта. Рекламні агентства діляться на дві групи: створюють рекламу, розміщують рекламу.

Тобто до вас звертається клієнт або ви самі знаходите клієнта і далі допомагаєте розкрутити його продукт (по нашій відеоінструкції). Якщо мова йде про рекламне Youtube агентство, то ваше завдання просувати продукцію клієнта на майданчику ютуб.

  1. у клієнта 1 відео і він хоче розрекламувати тільки його.
  2. у клієнта є ютуб канал і він планує з вашою допомогою випускати і просувати відео на постійній основі.
  3. або ви створюєте свій канал, розкручуєте його і продаєте рекламу на вашому каналі цього клієнта.
Це всього лише 3 приклади. Є маса варіантів роботи РА і заробітку на ньому! Всі ці і не тільки ці приклади, будуть розглянуті у відеокурсі.

Якщо ви не знаєте як розкручувати Ютуб канали або як працювати з налаштуванням реклами відео в Google Ads - не турбуйтеся! Ми вже створили 2 курси, де все це пояснено доступною мовою.

Ключ до онлайн бізнесу в будь — якому віці-для чоловіків і жінок
Кому підходить цей курс?

Не важливо в якій країні ви живете, не важливо це крихітне село або величезний мегаполіс. Чи не важливий ваш стать і вік. Вам не потрібно відкривати ІП або ТОВ, щоб почати. Щоб почати або протестувати цей вид заробітку-вам не буде потрібно офіс, логотип, красивий телефонний номер і тд.

Цей вид заробітку підходить буквально всім! Головний критерій-доступ в Інтернет і Ваші палаючі очі.

Ви робите ці помилки починаючи свій бізнес?
  1. вважаєте, що бізнес неможливо почати без фінансових вкладень.
  2. не знаєте який зробити перший крок, тому стоїте на місці.
  3. у вас занадто багато ідей і ви не знаєте як вибрати робочу.
  4. не знаєте де шукати співробітників, партнерів, інвесторів.
  5. вже пробували відкривати бізнес, але зазнали невдачі.
  6. перебуваєте в боргах і вважаєте, що бізнес приведе вас в ще більші борги.
  7. вважаєте, що бізнес це доля обраних щасливчиків.
Дайте мені пару годин і я дам Вам професію, якою ви будете пишатися
Як довго я вивчав професії, необхідні, для того щоб відкрити своє власне рекламне Ютуб агентство? Року. Але! Розкрутивши на Ютуб більше 50 + комерційних каналів, я виявив патерни. Не знаєте що це таке? Патерн-це унікальний повторюваний малюнок. Тобто всі дії і алгоритми в розкрутці бізнесу (і ютуб каналів зокрема) повторюються, в них є закономірність.

Оскільки я отримав вищу освіту в сфері автоматизації, то мені вдалося звести всі дії до шаблонів. Застосовуючи спрацювали шаблони-ми, з високою часткою ймовірності, можемо розраховувати на спрацював результат. У цьому курсі Ви отримаєте доступ до всіх моїх унікальних шаблонів як розкрутки вашого бізнесу, так і бізнесу ваших клієнтів.

Тепер у вас є власний бізнес, який ви можете собі дозволити!
Звучить гордо, чи не так? Наскільки приємно усвідомлювати, що тепер ви серед 5% людей всієї планети, які почали свій бізнес і стали фінансово незалежними. Що зупиняє більшість людей? Вірно, відсутність початкового капіталу. Ми старанно попрацювали, щоб цей відеокурс і ці знання зміг дозволити собі дійсно кожна людина. І якщо ви боїтеся, що таких же щасливчиків як ви занадто багато, то вам варто знати, що число клієнтів на цьому ринку щорічно подвоюється! Так, їх вистачить на всіх.

Як зберегти час на готовій схемі заробітку?
Щоб вивчити цю схему заробітку вам буде потрібно всього кілька годин. Ще якийсь час вам буде потрібно, щоб навчитися використовувати отримані знання на практиці. А найголовніше, застосовуючи готові, вже спрацювали схеми - ви зможете повторити результат.

Уявіть, що ви відправляєтеся в джунглі або дрімучий ліс. Представили? Якщо у вас немає паперової картки в руках або смартфона з електронною картою, які ваші шанси на виживання? Швидше за все нульові. Ви загинете швидше, ніж собі це зможете уявити. Бізнес - цей ті ж джунглі і дрімучий ліс. Але якщо у вас є карта і ви знаєте безпечний шлях в точку призначення. Які у вас шанси тепер? Вірно! Тепер ви відчуваєте себе набагато впевненіше і знаєте, що зможете дійти до кінцевої мети.

Тепер ви можете заробляти гроші в Інтернеті і жити в Таїланді
Звучить так привабливо, що неправдоподібно? Тоді подивіться мій Instagram і переконайтеся самі!

В самому кінці осені 2017 р я заснував рекламне ютуб агентство, коли на рахунку у мене залишалося близько 20,000 руб.А на початку весни 2018 я вже жив в Таїланді. На гроші від свого Рекламного Агентства Ютуб, яке розкручувало інші комерційні ютуб канали, так само на дохід від продажу реклами в своїх медійних майданчиках, з партнерських програм, з монетизації власного ютуб каналу і з декількох інших джерел доходу в Інтернеті. Всі ці та інші джерела доходу тепер зможе створити і ви. А найголовніше, що тепер ви зможете жити в країні своєї мрії! І не обов'язково в Таїланді
https://privatelink.de/?https://moreklientov.com/agency/
 
Угорі