Що нового?

Придбаний Випрями спинку. Тариф-Загальний (Віолетта Фереферова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
мій метод розвитку здорового тіла

Я прийшла на тренування з багажем проблем: зайва вага, сколіоз, сутулість, невпевненість в собі.
Я пройшла довгий шлях, перш ніж стати тренером.
Зрозуміла, що тільки комплексний підхід дозволить домагатися хороших результатів за невелику кількість часу.
Я склала програму так, щоб ви отримали базові важливі уявлення про тіло і тренувалися поетапно, включаючи кожну систему по черзі. Розкрила важливі теми, яким ніде не приділяють уваги. Ці теми стосуються нашого побутового життя, а з неї на 99% складається наше життя.
Я склала тренування так, щоб ви ставали сильнішими і витривалішими, але при цьому не втрачали гнучкості.
Мої тренування допомагають вам створити поставу і фігуру мрії, при цьому покращують ваше здоров'я і самопочуття.
Хочеш тренуватися і кайфувати? Тобі до мене!

Чому важлива комплексна робота з усім тілом?

Чи замислювалися ви про те, як наш мозок розуміє, які м'язи включати?
Чому одні "працюють" менше, а інші більше?
Я вам відповім. У нашому тілі є міофасціальні мережі-зв'язки між м'язами. Коли збій відбувається в одному місці, в іншому його "підхоплюють".
Тобто коли з'являється плоскостопість, може з'явитися друге підборіддя.
Все взаємопов'язано. Інакше при поганій роботі одних м'язів, організм міг би зламатися. Однак в нашому тілі є компенсації, коли одні м'язи беруть навантаження за інших.
Якщо займатися тільки спиною, проблема може не піти. Причина може бути в іншому. Важливий комплексний підхід, щоб опрацювати кожну дрібницю і отримати ефективний результат.

http://violettafereferova.ru/intensiv#rec238392882
 
Угорі