Що нового?

Придбаний Вітаміни для жіночого здоров'я (Ірина Жгарева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 92 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

авторські матеріали лікаря гінеколога Ірини Жгарьової . Вітаміни, мінерали та БАДи для жіночого здоров'я. Покрокова інструкція, заснована на сучасних знаннях і дослідженнях в області здоров'я

Для кого лекція?
Для жінок, які хочуть:
  • Поліпшити своє самопочуття
  • Нормалізувати свій цикл
  • Повернути бадьорість
  • Дати красу і молодість своєму волоссю, шкірі і нігтям
  • Налагодити емоційний стан
  • Заповнити необхідний баланс вітамінів і мінералів
"Самостійно, без спеціальних знань, цю тему вивчити вкрай складно.
У великій кількості пропозицій від різний виробників можна просто потонути.
Або, через незнання, вибрати щось зовсім некорисне".

якщо ви хочете
- доповнити своє звичайне харчування корисними вітамінами і мікроелементами
  • Розібратися, які препарати варто купувати і приймати, а які - просто марна трата грошей (іноді і з небезпечними побічними ефектами)
  • Правильно скомпонувати вітаміни, і не допустити передозування, побічних дій або просто відсутності бажаного ефекту
  • Нормалізувати менструальний цикл і гормональний баланс
  • Розібратися з причинами дефіциту вітамінів і мінералів, і усунути його, приймаючи натуральні засоби
  • Дізнатися обов'язкові правила прийому, без дотримання яких препарати "не спрацюють"
  • Отримати результат у вигляді красивих струмуючих волосся, красивою, пружною шкіри, здорових слизових, нормалізувати сон.

Пропоную простий і дієвий помічник на шляху до Вашого здоров'я - лекція та методички "вітаміни для жіночого здоров'я"

Які матеріали ви отримаєте?
- доповнити своє звичайне харчування корисними вітамінами і мікроелементами
  • Розібратися, які препарати варто купувати і приймати, а які - просто марна трата грошей (іноді і з небезпечними побічними ефектами)
  • Правильно скомпонувати вітаміни, і не допустити передозування, побічних дій або просто відсутності бажаного ефекту
  • Нормалізувати менструальний цикл і гормональний баланс
  • Розібратися з причинами дефіциту вітамінів і мінералів, і усунути його, приймаючи натуральні засоби
  • Дізнатися обов'язкові правила прийому, без дотримання яких препарати "не спрацюють"
  • Отримати результат у вигляді красивих струмуючих волосся, красивою, пружною шкіри, здорових слизових, нормалізувати сон.
- доповнити своє звичайне харчування корисними вітамінами і мікроелементами
  • Розібратися, які препарати варто купувати і приймати, а які - просто марна трата грошей (іноді і з небезпечними побічними ефектами)
  • Правильно скомпонувати вітаміни, і не допустити передозування, побічних дій або просто відсутності бажаного ефекту
  • Нормалізувати менструальний цикл і гормональний баланс
  • Розібратися з причинами дефіциту вітамінів і мінералів, і усунути його, приймаючи натуральні засоби
  • Дізнатися обов'язкові правила прийому, без дотримання яких препарати "не спрацюють"
  • Отримати результат у вигляді красивих струмуючих волосся, красивою, пружною шкіри, здорових слизових, нормалізувати сон.
Вартість 2000, сьогодні Ціна 250 руб.

Продажник:
http://plodnost.ru/vitamins/?idU=1
 
Угорі