Що нового?

Набір учасників Візуальна Гомеопатія. Тариф "4 заняття" (Георгій Жорж)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 40
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
4 заняття

Довгоочікуваний в Росії онлайн-курс всесвітньо відомого румунського гомеопата

Д. м. н. Георгія Журжа

СТАРТ курсу 1 липня

"У цьому новому курсі я зроблю те, що, ймовірно, ніхто не робив раніше. Я не тільки представлю цікаві, несподівані і показові приклади, але і відкрию цілу ОБЛАСТЬ невербальної семіотики в гомеопатії. Це означає, що я буду методично показувати найбільш важливі, своєрідні, рідкісні та невідомі ознаки, які можуть бути сприйняті, переглянуті або прослухані при ретельному спостереженні пацієнтів. Це більше, ніж просте інтуїтивне спостереження, це буде методичне спостереження, відповідно до простих зрозумілих правил, які не варто ігнорувати, щоб не пропустити ознаки препарату. Деякі з цих ознак відомі, але більшість з них не відомі: я виявив їх за більш ніж 30-річну практику, спостерігаючи за пацієнтами і копаючись у всіх джерелах Materia Medica, токсикології, семіотики жестів і поз, і так далі. Тому я називаю це невербальна MATERIA MEDICA, і ми будемо осягати її, препарат за препаратом, і будемо послідовно аналізувати як взяття первинного випадку, так і динаміку на повторних прийомах. Ви будете спостерігати, як ці ознаки повторюються, і ці ключі до розуміння препаратів будуть зафіксовані у вашому власному розумінні гомеопатії як мистецтва. Це не "нова гомеопатія", це ключі до тієї самої гомеопатії, яку Ви знаєте і вивчаєте! Ключі збагатять вашу практику і допоможуть ефективно і швидко побачити правильний препарат, і заощадити багато часу, так як кожен з цих невербальних ознак-ключів "налічує сто слів".


Що Ви отримаєте?

Георгій Журж використовує безліч знімків, які ілюструють окремі симптоми гомеопатичних препаратів, по суті, ключі до підбору сіміліума. Ви отримаєте потужний інструмент в роботі будь-якого гомеопата безпосередньо від майстра. Особливу цінність представляють безліч випадків швидкого лікування шкірних патологій за допомогою авторського методу.

Автор і ведучий практичного курсу
  • Доктор медичних наук, гомеопат, викладач
  • Більше 30 років клінічної практики
  • його авторський метод заснований на гомеопатичній семіотиці та візуальних ознаках, але також на знанні педіатрії, імунології та неврології
  • 2017-2019-координатор магістра гомеопатії (3 роки, майже 400 годин курсів і семінарів) в ARHC (2017-2019 роки), провідний курсів для аспірантів
  • Автор безлічі книг і статей (більше 50-ти в міжнародних журналах) з гомеопатії, фітотерапії, дієтології, дерматології, акупунктури та ін. вважається одним з найважливіших авторів в області семіотики гомеопатії, візуальних ознак і гомеопатичної дерматології
  • раніше більше 10 років-старший редактор журналу Revista Romana de Homeopatie і член редколегії міжнародного журналу досліджень високих розведень
  • протягом останніх 15 років д-р Журж є запрошеним професором на курсах по всій Європі (Іспанія, Німеччина, Росія, Україна, Португалія, Чеська Республіка), а також в Бразилії та Аргентині
  • Президент румунської Асоціації клінічної гомеопатії-2007-теперішній час
https://academyzdraviepro.getcourse.ru/nonverbal_homeopathy?gcmes=14175907194&gcmlg=4889219#anchor_order
 
Угорі