Що нового?

Придбаний В'язайнер PreciseKnitting (ludmilaprecise)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 316
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 7.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Аигога, Homer vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...
отже, рік титанічної (не побоюся цього пафосного слова) і дуже цікавої роботи добігає кінця

Більше року тому я задумала цей Курс ...

Тоді я не уявляла собі скільки часу і Сил це зажадає

Переглянуті тисячі і відібрані сотні фотографій. Оформлені більше сотні креслень і схем ... Відео та анімація... Чого там тільки немає

Запис на КУРС" ВЯЗАЙНЕР PRECISEKNITTING " відкрита

Мета нашого курсу: подивитися-ширше , побачити - глибше, мріяти і втілювати, стати своїм особистим В'язайнером - Дизайнером своїх в'язаних виробів. А " як посадити їх ідеально на себе кохану (і не тільки)?"- Ви вже знаєте, тому що цього Ви вже навчилися на курсі" арифметика для В'язух "Курс" арифметика " - ОБОВ'ЯЗКОВИЙ!!! ☝

програма нашого курсу "Вязайнер PreciseKnitting" дуже насичена і розрахована на 6 днів обученіяв курсі розглянемо теми:

"Золотий переріз". Гармонія в пропорції тіла і одягу. Оптична ілюзія. Оптимальна гармонійна довжина виробу.

Колір/Тон/Подтон. Корекція кольором. Кольорові акценти. Вчимося підбирати кольори. Чому одяг нас повнить?

"Гра" оптичних ілюзій. Розріз. Побудова та оформлення розрізів. Рукава-важливий елемент дизайну.

Залежність шия/плечі/горловина. Види горловин. Класифікація Комірів. Необхідні тонкощі конструкції комірів.

Види "стоячих" комірів. Стійка/Труба/Хомут/Гойдалки. Види Капюшонів. Особливості конструкції і зняття мірок. Способи в'язання зверху/знизу/збоку.

Типи фігур. Особливості будови. Рекомендації та заборони. Що ми хочемо показати?

Шафа "одного виробу". Зовнішні межі вироби. Моделювання та конструювання для себе.

Навчання в групах WhatsApp. Всі матеріали залишаються у Вас!
Групи не закриваються ніколи! Я в групах залишаюся назавжди!

Ціна курсу 75$.

Відкриття першого курсу 22.11.2020
https://www.instagram.com/p/CG9-CNqAEAW/
 
Угорі