Що нового?

Придбаний "Володар Ютуба" або як отримати свій відсоток від чужих відео на Ютубі (Майк Вільямс)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 291 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

якщо ви хочете заробляти на YouTube-але не знаєте, як це зробити, то це для вас



Ця програма була створена після того, як ми змогли зламати секретний код YouTube, спеціально для людей які раніше не дивлячись на велику кількість інформації, так і не змогли заробити грошей на YouTube - тепер це у Вас вийде! Тому що ми відкриємо цей секретний код для Вас!

Привіт! Вже сьогодні ви можете дізнатися як люди роблять сотні тисяч доларів в YouTube, повторити їх секрети і технології, що б заробляти так само як вони або більше ...
Ви дізнаєтеся чому їх ролики дивляться мільйони, а ваші тільки десятки людей. Як домогтися таких же результатів як у них?
Вам буде відкритий головний секрет успіху на YouTube ...
Ви зможете створювати свої відеоролики всього за 30 хвилин, не знімаючи відео і домагатися тисячних переглядів знову і знову.

Продавати товари та послуги на тисячі доларів використовуючи відео інших людей.
І щоб допомогти вам заробляти на чужих відео і отримувати задоволення від своєї роботи, я створив простий навчальний курс, щоб ви могли повторити всі мої дії і подивитися, як я спочатку налаштував свій канал YouTube, щоб досягти максимальних переглядів і взаємодії, і як витрачати приблизно 30 хвилин в день що б отримувати серйозні гроші з youtube, і незабаром ви можете почати заробляти гроші з youtube, як і я, і сотні наших людей, які пройшли курс навчання і використовують мою методику і тепер заробляють тисячі доларів щомісяця на YouTube.

І ось лише невеликий вміст того, що я хочу відкрити для вас у своїх матеріалах, крихітний погляд на дивовижні секрети, які я збираюся розповісти вам у ретельно продуманих відеороликах, що охоплюють все, що вам потрібно для успіху YouTube ...
  • Як отримати доступ до 5-25 мільйонів відео YouTube безкоштовно (ніяких проблем з авторським правом).
  • Як заробити гроші на одному відео
  • розумні способи редагувати ці відео для вашого власного використання-так, це повністю законно.
  • як заощадити багато часу, створюючи свої власні відео
  • Дивовижна сила набору для редагування YouTube .
  • Як отримати доступ до тисяч годин безкоштовної музики (і нічого за це не платити).
  • вуличний спосіб отримати хороші ідеї ключових слів.
  • коли не можна використовувати безкоштовну музику на YouTube-Не пропустіть це, тому що це дозволить не втратити гроші!
  • зворотне проектування-одне з моїх найкращих відеороликів . Спостерігайте за мною, поки я показую вам різні причини, чому це відео оцінюється так високо, вже отримавши 543 271 переглядів .
  • що в заголовку? Одним словом-все! Тому я покажу вам простий, але дуже ефективний спосіб створити ідеальний заголовок для захоплення глядача, який також допоможе вам у результатах пошуку.
  • Як отримати ваше відео на першій сторінці пошуків (все, що потрібно, це трисекундний трюк).
  • фатальні помилки, які люди роблять з їх відео-описами і як ви їх більше не будете робити, - ви дізнаєтеся секрети.
  • ідеальна кількість слів для основної ключової фрази (плюс ідеальне місце для їх розміщення).
  • життєве Доповнення до вашого опису, про який мало хто знає, - але це дає величезний поштовх вашому ранжируванню.
  • розумний спосіб значно збільшити дохід від YouTube.
  • життєво важливе мистецтво створення правильних тегів (дуже важливо, щоб ви це зрозуміли, тому ви підвищуєте свій рейтинг, а також зберігаєте право на YouTube).
  • Як легко "шпигувати" за відео вашого конкурента, звернувшись до них
  • Як змусити YouTube безкоштовно рекламувати свій сайт.
  • отримання більшої кількості абонентів (тому що чим більше абонентів у вас буде, тим краще ви будете оцінюватися).
  • майстерність заставок (ви отримуєте при створенні і управлінні цим важливим магнітом для глядача).
  • звідки беруться ваші перегляди? По всьому світу!
  • особливості (і як використовувати власний індивідуальний мініатюру).
  • безкоштовний веб-сайт, що показує величезні суми грошей, які роблять звичайні люди на YouTube..
  • плейлисти - і як їх використовувати в повній мірі.
  • утримання аудиторії-абсолютна перемога, тому що головним чином YouTube оцінює, наскільки хороший ваш відеоролик (і чи варто його рекламувати).
  • взаємодія інший ключовий показник YouTube використовує для визначення цінності вашого відео.
  • коментарі та налаштування коментарів (і як вони тримають вас під контролем і збільшують охоплення ).
  • Аналітика. Чому її ніколи не можна ігнорувати (
  • Як писати дивовижні описи-це набагато легше, ніж ви думаєте!
  • 7 електронних книг, які доповнюють розуміння секретів Ютуб.
і багато, багато іншого ...

Детальніше на сайті, що продає:
https://privatelink.de/?http://zolotoysayt2.ru/
 
Угорі