Що нового?

Придбаний VOSKOтопка_barre. Базовий пакет, листопад 2022 (Євгенія Восколович)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 5
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 191.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 81590

прихований вміст для груп: модератори, Супермодератори, Консультант
Натисніть, щоб розкрити...

Леді, я запрошую вас на останній марафон цього року barre...буде МОЩЩЩНО!

що це?

VOSKOтопка
- моя авторська дихальна методика для швидкого спалювання жиру з якою більшість з вас вже знайомі і люблять її всім серцем!)

Barre - це вид функціонального тренування, з елементами балету, які роблять форму тіла неймовірно привабливою і сексуальною...це поєднання сили м'язів, пластики і форми! Я задаю тенденції і в цьому марафоні ми сумісний з вами топові підходи до стрункого і здорового тіла...Круто! Знаю! Тому що так не робить ніхто!

Кому потрібен цей марафон?


VOSKOтопка_barre для тих, хто хоче змінити своє тіло за короткий час, щоб бути стрункою, підтягнутою і здоровою. він підходить і новачкам, тим хто не знайомий з моєю системою (в марафоні є навчання) або дихав, але не зі мною. Звичайно, він також ідеально підходить моїм леді і менам, хто дихає постійно і чекає нові марафони і нові комплекси...до речі, їх буде 4!)))

Сенс в тому, що нам не потрібно сидіти на дієтах і побиватися в залі годинами, щоб бути в офігенній формі! Ти можеш займатися де завгодно з будь-якої точки світу...потрібен тільки килимок і смартфон з доступом в Інтернет і 30 хвилин для себе! Вчимося правильно дихати і застосовуємо кожен день...це формула успіху!

леді, прошу вас уважно вивчити протипоказання:

  • вагітність (підтверджена тестом або лікарем)
  • эпиллепсия
  • діафрагмальна грижа
  • порок серця
  • Онкологічні захворювання (після консультації з лікарем)
  • інші серйозні хронічні захворювання тільки після консультації з лікарем
обладнання:
Для цього марафону нам знадобиться рушник...думаю, воно є у всіх))) невелике...можливо, у когось є спеціальні ковзаючі диски...тоді беріть їх...спеціально купувати диски не треба! Рушник відмінно підійде, заодно підлогу протремо)))

І при бажанні можна буде взяти маленькі пляшечки з водою в якості обважнювача...малий...насправді і без них руки ви дуууже добре відчуєте)

леді, прошу вас уважно вивчити протипоказання:

  • вагітність (підтверджена тестом або лікарем)
  • эпиллепсия
  • діафрагмальна грижа
  • порок серця
  • Онкологічні захворювання (після консультації з лікарем)
  • інші серйозні хронічні захворювання тільки після консультації з лікарем
обладнання:
Для цього марафону нам знадобиться рушник...думаю, воно є у всіх))) невелике...можливо, у когось є спеціальні ковзаючі диски...тоді беріть їх...спеціально купувати диски не треба! Рушник відмінно підійде, заодно підлогу протремо)))

І при бажанні можна буде взяти маленькі пляшечки з водою в якості обважнювача...малий...насправді і без них руки ви дуууже добре відчуєте)
Базовий пакет
  • Доступ до всіх матеріалів марафону
  • відповіді на питання в загальних чатах (коментарях)
Продажник:
https://privatelink.de/?https://voskotopka.getcourse.ru/barre
 
Угорі