Що нового?

Придбаний Voskoтопка_beauty. Тариф Базовий (Євгенія Восколович)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 1 з 11
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 121.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Що таке VOSKOтопка_beauty?
У світі існують різні підходи до омолодження обличчя...кілька років тому я вибрала найефективніші способи, як зберегти молодість і поліпшити візуал особи в будь-якому віці!
Це техніки, які об'єднують в собі опрацювання всіх тканин (жирової, фасціальної, кісткової) на глибокому рівні, як поверхнево, так і зсередини!
Щоб запустити потужний процес, недостатньо працювати з якоюсь однією м'язом або зоною! Я називаю це конструюванням обличчя...розслаблення затиснутих зон, переміщення обсягу на місце, звідки він пішов і нормалізація клітинного обміну тканин!

Кому потрібен цей курс?
Цей курс для тих, хто хоче інвестувати в свої знання і навички по догляду за обличчям, навчитися, як на рівні пластичного хірурга можна своїми руками робити обличчя молодше на кілька років! Або підтримувати молодість особи з року в рік!
Для тих, хто пробував різні способи роботи з обличчям, але не отримував бажаного результату!
Для тих, кому протипоказані різні ін'єкційні процедури!

чим відрізняється мій підхід?
Я, як фахівець і мануальний терапевт по омолодженню особи завжди вибираю працювати не тільки зі наслідком (зморшки, складки, провисання, затемнення на шкірі), але і в першу чергу з причиною вікових змін!
Ми не будемо з вами просто гладити своє обличчя по масажних лініях, як це часто роблять в салонах, не будемо виконувати різні вправи на м'язи...оскільки це недостатньо ефективно!
МИ ПОЧНЕМО З ВАМИ З ДІАГНОСТИКИ...що вже є на обличчі і що ви хочете поліпшити і потім послідовно опрацюємо особа поверхнево, але досить глибоко (тому що ці зміни викликані не шкірою, а м'язами і фасциями) і навіть підемо всередину і опрацюємо особа букальним масажем, щоб ще краще підібратися до всіх структур обличчя!
У цей курсі я додала техніки опрацювання осіб за допомогою Гуаша...я вчилася цим технікам у президента Асоціації фахівців традиційної східної медицини, доктора з Китаю. Це буде китайський Масаж з опрацюванням меридіанів і точок, розташованих на обличчі!
Ці знання я збирала і збираю для себе, але мої леді завжди активно просять ними ділитися, тому іноді знаходжу час, щоб попрацювати з вами не тільки з тілом і жиром)

Теоретична частина курсу

Вступне відео, як влаштовано наше обличчя

Причини вікових змін на обличчі

Які типи старіння осіб існують і як з ними працювати

На що робити акцент при роботі саме з вашим обличчям

Як ми будемо працювати з особою

Модуль 2



Поверхневий масаж

Опрацювання всіх зон обличчя поверхневим масажем (усунення фіброзів, розслаблення м'язів обличчя, зняття набряклості)

Усунення/зменшення зміщеного обсягу на обличчі...брилі, носогубка, нависла верхня повіка

Поліпшення кольору обличчя...значне зменшення пігменту на обличчі

Відновлення об'єму жирової тканини (особливо актуально для худих осіб)

Розгладження обличчя і зменшення/зникнення зморшок і заломів

Відновлення обмінних процесів клітин

До початку необхідно очистити обличчя

Масло і крем для цього масажу не знадобиться

Модуль 3



Букальний масаж

Опрацювання всіх зон особи зсередини (через порожнину рота)...така техніка дозволяє краще підібратися до глибоких шарів особи

Вирівнювання обличчя, усунення глибоких зморшок під очима, зони рота, носогубки

Поліпшення обмінних процесів клітин обличчя, поліпшення кольору, зменшення пігменту

Розслаблення глибоких облич, вирівнювання обличчя при асиметрії

Перед масажем необхідно очистити обличчя

Для масажу необхідні рукавички

Модуль 4



Робота з зоною очей

Локально приділимо увагу одній з найбільш проблемних зон...очам

Усунення темних кіл, набряклості, зморшок під очима

Зменшення/усунення гриж під очима

Зменшення/усунення чіткої лінії під очима (затиск подглазничной і виличної зв'язок)

Перед масажем необхідно очистити обличчя

Для масажу знадобиться денний крем

Модуль 5



Масаж Гуаша

Підтяжка обличчя і омолодження за допомогою натуральних каменів

Моделює контур обличчя, знімає набряклість

Покращує роботу меридіанів, сприяє просуванню енергії Ци, нормалізує баланс

Позбавляє обличчя від токсинів

Для масажу знадобиться скребок Гуаша (як вибирати камінь прочитайте в акаунті Instagram або ТГ) і масло для масажу
https://privatelink.de/?https://voskotopka.getcourse.ru/Beauty
 
Останнє редагування:
Угорі