Що нового?

Придбаний [Врата Ізіди] астральна магія (Максим бурий)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 87.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Початок курсу: 03 лютого. Щопонеділка з 19: 30 до 22: 30 з 03 лютого по 24 лютого
Тривалість: 4 заняття (03, 10, 17, 24 лютого)

опис курсу
Курс про найтонший вид магії​
що дає тренінг
можливість пізнати свої магічні здібності
Шанс на підвищення реалізаційної влади в соціумі
Навик самостійної подорожі в астрал​
чому вчить тренінг?
це тренінг про магію, про те як перебуваючи тут впливати на події Тонкого світу, які формують наші майбутні, земні реалії. На" астральній магії " слухачі придбають новий світогляд. Нову яскраву явну картину світу, в якому є щільний світ і Тонкий світ. Перший ми можемо побачити, помацати руками, спробувати на смак і відчути його запахи. У тонкому світі інші сили і ресурси, які не сприймаються нашими органами почуттів.
Як, використовуючи цей вид магії, досягати бажаного?
Як позбутися від помилкових намірів?
Як навчитися астральної магії з нуля?​
про курс:
важливо усвідомлювати ті дії, які ми здійснюємо в нашому щільному світі, але запускають в тонкому світі якісь невідомі нам процеси, в своєму розвитку призводять до змін в світі щільному – ось заради цих змін ми і займаємося магією
Багатьом незатишно жити тільки в щільному світі, в ньому багато сумнівів, частина наших бажань і потреб можуть довго залишатися нереалізованими. І Тонкий світ відкриває нам зовсім інші можливості для творчості та реалізації. Все, що трапляється з нами в житті, бере свій початок на тонких планах, і лише потім спускається в світ матеріальний.
Ми вчимося щось змінювати на кордоні щільного і Тонкого світів і реалізовуватися тут. А для цього нам потрібно за великим рахунком дві компоненти: чистий намір – нам потрібно відчувати і розуміти, що ми робимо, і особиста сила, назвемо її реалізаційною владою або силою
На курсі з "астральної магії" ми будемо не тільки знайомитися з новим баченням суті світобудови, вивчати його закони і принципи, а й планомірно і осмислено вичищати свій намір і накачувати реалізаційну силу. Частина процесів навчання буде присвячена тому, щоб наші сумніви, а джерел у них величезна кількість, перестали наш намір руйнувати, перестали псувати наші зусилля по залученню в наше життя бажаного.
Ми будемо працювати і по залученню матеріальних об'єктів в наше життя - ми можемо залучати в наше життя цікавих нам людей, вчителів, майстрів, фахівців, експертів, інформацію – щоб вони нам показали, пояснили, дали знання, підсвітили книжку. Під час процесів ми будемо все тут, в цьому світі, в цій свідомості і будемо працювати звідси.​
набуваємо якості Мага
цей тренінг про те, як використовувати свої змінені стани свідомості для того, щоб запускати ті самі тонкі процеси, що призводять до змін в щільному світі.
Про те, як входити в ці змінені стани свідомості, як там утримуватися, і як запускати ті самі дії, що запускають тонкі процеси, отримавши Серйозний стійкий навик.
Тобто, пройшовши цей тренінг, кожен з вас зможе увійти в необхідний стан, опинитися в потрібному місці, запустити правильний процес і таким чином залучити в своє життя бажаний результат.
Коли розум говорить, що тонких планів не існує, у кожного з нас є вибір: йти тільки за своїм розумом, або робити своє життя більше, краще і ширше. І коли ви вибираєте другий шлях, ви завжди йдете проти розуму
Тренінг побудований в дистанційному форматі, тобто Регіон вашого місцезнаходження не грає ніякої ролі, спочатку ми проводимо вступне безкоштовне заняття, на якому ви вирішуєте для себе: наскільки вам цей тренінг потрібен. Далі індивідуальне співбесіду. Потім Працюємо з вами два тижні: заняття – тиждень, ще одне заняття тиждень і – завершальне заняття випускне. Курс прикладної. Будемо виконувати вправи і медитації, будемо освоювати нові магічні і шаманські техніки, входити в трансові стану, технології залучення в своє життя бажаних станів і навіть матеріальних об'єктів, будемо працювати з заклинаннями. Буде багато домашніх завдань. Буде індивідуальна робота. На виході будьте готові прийняти ще один інструмент усвідомленого створення свого Всесвіту від майстра, який дозволить вам самостійно управляти своїм життям.
Спеціальними здібностями, якими потрібно володіти, щоб курс "астральної магії" був освоєний в долженствующей повноті – це увага, уважність і чітке дотримання дається зрозумілим і простим вказівкам. Потрібно просто робити, не сумніваючись в результаті. У сотень наших учнів це вийшло, вийде і у вас!​
Максим бурий ведучий - Таролог-консультант, викладач, тренер, езотерик,
ведучий курсів" астральна Магія "і" базовий курс Таро", таролог, практикуючий маг впевнений, що головна цінність вивчення системи Таро – в набутті нового світогляду, в можливості зрозуміти своє призначення і усвідомити вищі смисли того, що відбувається з самим собою і іншими людьми.
"Мій перший контакт зі світом езотерики, – згадує Максим, - відбувся в далекому 2005 році. До цього "незвичайні" книжки приходили в моє життя, але не були мною почуті. І глибоких слідів в душі не залишили. Тоді приятель поділився зі мною чарівною книгою" Чайка Джонатан Лівінгстон " Річарда Баха. Величезний непізнаваний Тонкий світ натякнув про себе. Мені з стало тісно жити звичайним життям: цілями, цінностями, ідеалами і устремліннями, якими живе більшість інших людей. Прагнення вийти за межі і питання: "Хто я?""Навіщо я живу?" тривати. У пошуках себе ходив по тренінгах. Все шукав себе, шукав ... потім був ест-тренінг Бродецького. Саме там абсолютно випадково я дізнався свій промінь місії. Мене це зацікавило і захопило. І ось я вже учень цієї школи. Вивчаю Таро. По правді сказати, я і сьогодні продовжую його вивчати, це процес нескінченний. Неосяжний, сяючий яскравими фарбами світ почав відкриватися мені, наповнюючи життя новими смислами. На перший план вийшли цінності, на які раніше не звертав уваги. Знання продовжували приростати:" майстер-клас Таро "(нині" кармічні розклади")," енергія емоцій"," минулі життя"," Практична магія " підривали моє сприйняття світу, напрацьовували нові якості. Ставало ясно, життя колишньої більше не буде. Тепер - тільки по-новому: яскравіше, глибше і, звичайно, вище".
Подяка до викладачів зростала, а разом з нею і бажання вкластися в справу школи, стати найкориснішим людям. Максим став волонтером. Потім асистентом. Зараз він-шкільний викладач, таролог і маг. І тепер, на його очах, той самий величезний і повний таємниць світ відкривається, постає перед захопленими поглядами його учнів. Вони насичуються новими переконаннями та інформацією, які як повітря необхідні для духовного розвитку.​
https://privatelink.de/?https://www.isset.ru/catalog/courses/astralnaya_magiya-item10016/#list
 
Угорі