Що нового?

Придбаний Втілення 2.0 (Марія Бразговська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4412 ГРН
Учасників: 2 з 89
Організатор: Маргот Маргот
Статус: Збір коштів
Внесок: 51.6 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
втілення 2.0 — це практичний курс впливу на свою реальність. У три дні вкладені необхідні інструменти і навички, щоб змінитися самому і в результаті змінити своє життя: пошук своїх справжніх бажань душі, вправи для зміни психоенергетичного стану, алгоритми і формули, щоб втілити бажане.

Обсяг, що дозволяє перейти в зовсім іншу площину життя і досягти в наступному році перш неможливих результатів.

Коли ми сподіваємося на щось колосально більше, ми не можемо спиратися тільки на себе самого колишнього. Диво виткане з повітря і трапляється ніби з нізвідки. Його не можна зробити тільки з себе, тому що не маєш стільки ресурсів. Будь то набуття роботи мрії, зустрічі з тією самою людиною, переїзд або принципово інший рівень доходу - у всіх цих подіях є наш вплив і низка непередбачуваних випадковостей.

Будь-яке диво трапляється там, де людина є сполучною ланкою простору і матерії. Значить, основне, що потрібно, це порозумітися з собою і з розумним простором навколо. Весь сенс людського пошуку в цьому. Договоривши.

близько 6 годин матеріалу, покрокова структура, десятки глибоких вправ, доступ до матеріалів 9 місяців.

Станьте людиною, яка змінює свою реальність
Головне завдання курсу-допомогти учасникам вирости за межі себе колишнього і навчити їх впливати на свою долю. Все потрібне включено. Ми навчимося шукати справжні бажання, знаходити внутрішні протиріччя, приводити себе в правильний психоенергетичний стан любові до свого сьогодення і майбутнього і рухатися вперед. Ідея матеріалізується, коли внутрішнє стає конгруентно зовнішньому.

Три трансформаційних бажання
Трансформаційне бажання-це подія, яка розширює межі вашого досвіду. Воно переводить вас на інший рівень свідомості і подієвої лінії життя. Втілення трансформаційного бажання-це шлях від жолудя до дуба, а не дорога до сусіднього магазину.

Я пропоную вам увійти в 2022 рік з трьома трансформаційними бажаннями і пережити цей досвід:

  1. матеріальне : що для мене? нові речі, машини, квартири і т. д.
  2. життєвий вибір: Куди я йду? З ким я? переїзд, Сімейний стан, нова кар'єра.
  3. духовний стан : хто я? прийняття себе, перехід до Я-авторитет.
для невеликих бажань, які не мають доленосного характеру, Ми будемо складати дошку бажань і вплітати їх в загальну лінію життя. Тут все просто: коли починаєш жити з надлишком, більше не потрібно планувати придбання дрібниць.

пройдіть шлях до втілення крок за кроком
Програма курсу побудована як покроковий алгоритм у фокусі вашого наміру мати, стати і бути:

  • Тут і зараз. Коридор можливостей
  • виявлення трьох трансформаційних бажань.Побудова та програмування результату
  • Розототожнення з моделлю уявлення про себе. Синтез внутрішніх протиріч
  • створення системи нових я-образів
  • вихід зі стану "Я не можу". Розблокування потенціалу
  • задоволення стати і бути. Перехід від бажання до володіння
  • Функція часу у втіленні наміру.
  • Субмодальність і візуалізація. Кодування Бажаного Майбутнього.
  • стан любові, з якої втілення бажаного стає неминучим
вправи пропонуються до кожного кроку на базі системної, гештальт-терапії, процесингу та когнітивно-поведінкової терапії, EMDR, Еріксонівського гіпнозу.

Втілення 2.0 відкриває двері для іншого стану, в якому втілення бажань визначається не причинно-наслідковою лінією минулого, а наміром всередині.

https://privatelink.de/?https://brazgovskaia.ru/products/project-voploshchenie-20-24-12-2021?desc=yes
 
Угорі