Що нового?

Придбаний WhiteTube-заробляй на білих YouTube-каналах! Великий курс + приватний софт [Squadron]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 110000 ГРН
Учасників: 1 з 400
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 286 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
WhiteTube - зарабатывай на белых YouTube-каналах! Большой курс + приватный софт [Squadron]


WhiteTube-заробляй на білих YouTube-каналах! Великий курс + приватний софт [Squadron]

Всім привіт! На Зв'язку Squadron, і це мій довгоочікуваний великий курс по білих каналах на YouTube, який я готував весь цей і минулий рік.

Тут буде дуже багато цікавого і корисного. Напевно, це сама грошова, легка для входу і масово-ефективна тема, яку можна порівняти ... Ну, з Instagram року так 2017

Я врахував не тільки свій досвід, але і досвід колег, і вирішив зробити найбільший курс по білій стороні YouTube, що включає всі аспекти, необхідні для швидкого старту і впевненої роботи в цьому напрямку. Від пошуку Ніш до монетизації.

* сіра сторона тут буде бонусом, див. в кінці теми

Прочитай опис уважно і до кінця. Це того варте. А якщо будуть питання-питай мене, відповім з радістю

Якщо ти купував до цього Мої продукти (MoneyTube, наприклад), то зможеш додати знання та інструменти з них і отримати ще більш крутий результат!


Стартуємо швидко. Складного софта не буде, буде простий і ефективний.
Новачкам підходить. Грошей багато.

Формат подачі матеріалу для мене новий, всередині курсу все побачите, але вам сподобається

Мета-щоб ви пірнули в цікаву тему максимально комфортно, і отримали різноплановий досвід, але мали при цьому загальну структуру того, що робити крок за кроком для отримання результату.


Спочатку тезисно про основні моменти:


Ми будемо працювати з віральним трафіком і білими каналами під Адсенс + Shorts для зливу на партнерки і прокачування каналів + бонус-блок по сірих каналах.
Розглянемо купу готових тематик і напрямків у форматі «роби так і будь успішний».
Показувати обличчя у відео не потрібно! Складний монтаж теж не потрібно (нижче будуть подробиці).

Працюємо на закордонний трафік і отримуємо відмінні гроші. Але знання можна застосовувати і на Росію і СНД.
Вимог до мови немає (або потрібно мінімально), також ви можете працювати звідки завгодно. Санкції не страшні.

Я дам свій софт для аналізу ніш і конкурентів, пошуку тематик і їх оцінки, і розповім як ним користуватися. Це моя приватна програма, яка дозволяє мені досліджувати запити і ніші, а також обчислювати канали успішних конкурентів, щоб підглядати ідеї. Не злукавлю, якщо скажу, що 70-80% своїх успішних каналів я запустив саме так.

Я дам свій софт для масової завантаження Shorts-відео із закріпленням коментарями для зливу трафіку на канали, партнерки і т.д. про цю тему мене дуже давно запитують. Шортс-формат активно просувається Ютубом, і це просто халявний трафік, нижче будуть приклади доходу!

Я навчу вас знаходити тренди і влітати в них на найперших тижнях, збираючи вершки. Вам не доведеться сидіти і міркувати “ " Хм, а чи точно ніша хороша?”. Взяли софт і мої уроки-швидко і точно змогли оцінити. Я навчу вас не задовольнятися тими нішами, що вам показують в моєму або іншому курсі.

Тут немає варіанту не заробити. Навіть якщо ви на середині курсу зрозумієте, що вам не хочеться робити свої канали і десь регаться-ок, в курсі є інформація як стати добре оплачуваним воркером (помічником) і робити контент і вести канали під замовлення. При чому за рахунок знань з курсу ви його будете робити швидше і крутіше, а хороші воркери завжди в дефіциті, це вам не школярі за 3 копійки.
Ви станете таким фахівцем з YouTube, що Вас буде хотітися найняти навіть якщо ваші послуги дорожче, ніж у інших.

Будуть опущені ті моменти, які не впливають на результат. Чесно, Вам абсолютно нема чого сидіти 10 годин за уроками за ключовими словами, наприклад, вам потрібно швидше робити результат. Тому у мене в курсі - саме те, що дійсно дає результат.
Кілька моїх прикладів доходу для вашого натхнення! Як завжди, підтверджую відеостатистикою, цього разу вирішив зробити веселіше


Знаю, що цифри досить великі, це більше 350 тисяч рублів (або +-5000$) за місяць з одного каналу!

Але вони чесні. Усередині курсу буде купа прикладів каналів і тематик, від малого до великого, і ви Своїми очима побачите, хто і скільки заробляє, і на скільки в цій сфері реально вийти на перегляди і дохід.

Плюс бонусом буде інфа про способи монетизації, якщо вам відключили Адсенс, або ви взяли плохомонетізіруемую тематику, неавторський контент і т. д. загалом, в плані грошей скрізь "кладемо соломку", щоб "капуста" йшла завжди і багато

По грошах там теж все дуже смачно, буду показувати на конкретних прикладах і навіть розповім про арбітраж трафіку всередині ютуба (так-так, це ще +1 темка всередині курсу!)

І навздогін стата по свіжому каналу, щоб ви бачили, що набирати можуть і нульовики! За 8 роликів канал вже на 90% вийшов на монетизацію, без накруток, чистий трафік, всього за 2 тижні!

Ніша тут з непоганим RPM (дохід за 1к переглядів) - близько 2$, тобто після схвалення монетизації канал буде вже приносити від 30$ в день!


А також, до глави по Shorts, статистика зливу з них на партнерки, по адалт (дейтинг) тематиці. У Shorts взагалі ще сила-силенна схем, з їх допомогою можна навіть телеграм - канали прокачувати, про все це-всередині курсу.

Тут - понад 700$ за 2 тижні! Мої витрати не перевищують 10% від профіту, навіть якщо оцінювати з запасом.


Ви отримаєте мій актуальний погляд на YouTube, весь мій досвід за ці роки + побачите підхід до цього всього як до бізнесу, щодня працює проектом, що приносить гроші!

І так, тут немає прив'язки до "складних програм". Тут, на відміну від МТ, не буде складною генерації відео (хоча ви теж можете її використовувати), складного софта для монтажу. Софт якщо і потрібно, то в ньому можна розібратися "без 100 грам", новачки впораються.

Програм від мене буде 2: аналітичний софт для пошуку ніш і тематик + завантажувач для Shorts. За ним всім не потрібна жорстка підтримка, їх цінність - в спочатку написаній логіці і тому, як я вас навчу їх використовувати. Новачки теж впораються, інструкція буде докладною і вельми простий.

Тепер детально про кожен блок інформації.
Наливайте другий чай, буде багато цікавого

Величезний блок добірної інформації з пошуку ніш і виробництва контенту. У мене 2 Принципи - більше заробляти і менше працювати, тому я не люблю воду в своїй роботі і курсах, треба робити упор на те, що працює!

Я не хочу закидати вас тоннами Ніш, якими ви не будете займатися, просто заради кількості. Тому говорити буду про те, що реально приносить гроші, основних великих вертикалей в моєму розумінні 4:

Мультики, ігри, анімації і т. д.
Серйозний контент для дорослої аудиторії, наприклад економіка, Техніка, Фінанси, мода, крипта і т. д.
"Живі" канали, тобто нарізки і монтажі контенту з реального життя, наприклад природа, їжа, спорт, машини і т. д.
Адалт і біля нього (18+)

У кожній вертикалі сотні і тисячі варіантів тематик каналів. По кожній вертикалі покажу приклади працюючих прямо зараз ніш і дам свої коментарі. Також, багато ніші будуть мати схожий принцип виробництва контенту, а значить ви зможете охоплювати багато тематик, практично нічого не змінюючи в своїй роботі.

Так-так, навіть в складних і дорогих нішах на кшталт економічних оглядів, IT-сфери, крипти, авто і т.д. можна робити успішні канали без особи і складного монтажу.

При чому особисто я дуже люблю саме такі тематики, оскільки тут є (і я покажу приклади) ніші, де контент можна робити за 5 хвилин, а за 1000 переглядів будуть платити по 4-10$. При цьому средненький канал збирає з 1 ролика 10-20.000 переглядів, а якщо ролик "вистрілив" - від 100к до 1млн і більше. І такі ніші живуть роками, зробили канал-отримуєте стабільний дохід!

Я покажу живі приклади і ви офігеете, на скільки простий контент залітає в топ і приносить тисячі $$$
Нарешті YouTube можна перетворити не просто в "темку для заробітку", а в бізнес, при цьому не будучи блогером.

Більш того, я дам вам 4 уроки з монтажу роликів під конкретні ніші!
Так, це зазвичай дають бонусом за рекламу або продають, а у мене буде просто так

Тобто ви не просто дізнаєтеся про напрямки, а й навчитеся самі робити під них ролики. Нічого складного немає, елементарні навички, новачки впораються!

Приклади різнопланові, в тому числі показую контент під грошову дорослу аудиторію і т. д.
Я спеціально відібрав ті приклади, навички за якими легко переносити на інші ніші. Тобто ви дивитеся урок по конкретній ніші, але навички з нього знадобляться ще на десятки і сотні Ніш.

Тобто за ці 4 уроки ви отримаєте навички для охоплення 90% тематик своїми руками!

І на завершення цього блоку ми розглянемо наступні теми:

Як знімати ролики для таких ніш і наймати воркерів
Обробники звуків для нейромереж
Де черпати ніші та ідеї
Канали та біржі, де шукати і продавати

Розглянемо всі важливі питання, які можуть виникнути на практиці - канали та біржі, пошук і замовлення послуг (які вам можуть бути потрібні, і які зможете надавати ви), озвучку через сервіси та її обробку (щоб не відбирали монетизацію і голос звучав так, ніби ролик озвучував реальний диктор).

Результати блоку. Ви отримаєте знання про ніші (тематиках) і основних вертикалях білого YouTube, навчитеся самостійно шукати і аналізувати інші ніші. Навчіться робити ролики для цих напрямків і будете готові починати свої канали.

Що реально впливає на просування каналів
Як просуватися на весь світ без Дод. витрат і перебуваючи в будь-якій країні
"Швидкий старт" по-правильному, новий спосіб прокачування каналів з нуля
Як чіплятися в рекомендації до інших каналів
Кінцеві заставки-всьому голова, як з ними правильно працювати
...і багато іншого

Супер-поживний і насичений блок, в якому я просто і прямо розповім про те, як насправді працюють алгоритми YouTube прямо зараз, за яким принципом він пушит (просуває) ролики в рекомендації і топ, і як цим принципам відповідати.

Білі канали - на коні, алгоритми нарешті перебудували саме під них, і цим треба користуватися.

Алгоритми дозволяють не просто отримувати перегляди з пошуку, але і "чіплятися" до конкурентів, прокачуючи невеликі канали за рахунок більших "акул", навіть без їх відома.

Як я згадував раніше, я розповім про одну непублічної схемою, яка дозволяє користуватися платним просуванням, отримувати трафік на канали і просувати їх, а потім окупати витрати на просування, продаючи трафік далі. По суті - арбітраж переглядів: cool:

Результат блоку. Ви дізнаєтеся, як оптимізувати свої відео і за якою логікою алгоритм YouTube дає перегляди. Навчіться правильно просувати свої ролики і збирати перегляди, залучаючи живих людей.


Вартість-8900р

Величезний курс, 3 + напрямки заробітку (і навіть більше), 2 эффективнеших програми і підтримка в приватках.
Записуйся швидше, друже!
- - -

F. A. Q.-відповіді на запитання

- - Скільки можна заробляти на цій темі?
Приклади мого заробітку і переглядів я наводив на скріншотах і відео, в цілому обмежень немає. Від 500$ до десятків тисяч $ $ $ на місяць, якщо ми говоримо про канали без обличчя, як у мене.

500 баксів - це 250 тисяч переглядів на ніші з RPM 2$, таких ніш-ну, хлопців, "бери і кайфуй", простіше кажучи-дофіга

Але ж ще є ніші на кшталт економіки під США-трафік, айті та інших, де RPM може вимірятися десятками доларів. Тобто ви 1000 баксів можете заробити за 50-100к переглядів там.

- - Чи складно новачкам?
З усіх моїх тим за останні роки, це найприємніша для новачків, об'єктивно. Тут багато тематик і варіантів заробітку на будь-який смак, тому я б дуже хотів, щоб цей потік став найбільш результативним для всіх учасників. Для цього я враховував ідеї та побажання моїх поточних клієнтів і постарався "підстелити соломку" і пояснювати все всередині курсу максимально.

- - Скільки часу потрібно приділяти роботі? Раптом поки освою-тема зміниться?
На освоєння курсу не потрібно багато часу, веду в новому для себе форматі, буде цікаво і "живенько", щоб вам було цікаво слухати кожен урок. Тобто якщо у вас є 1-2 години ввечері, то нічого, освоїте спокійно і почнете працювати поступово в своєму темпі. Поспіху "поки тема не померла" тут немає. В цьому і є плюс теми білих каналів.

- - Чи є складний софт і чи потрібні спец. навички?
Складного софта тут немає, якоїсь вагомої залежності від техпідтримки теж немає. Мій софт в цій Складчині автоматизує ті процеси, що Інші автори пропонують годинами і днями робити руками. Тут же буде не просто Автоматизація цих дій, а й ряд інших фішок, частина з яких нереально робити вручну.

Якщо говорити про софт для контенту. За різними форматами контенту і напрямками є уроки всередині курсу, а також без праці окремі моменти можна знайти на Ютубі (якщо ви наприклад вирішите, що хочете самі робити мультики). Є й варіанти, коли ви взагалі на комп'ютері майже нічого не робите (онлайн-сервіси для відео, нейромережі і т.д.).

- - Які терміни та формати підтримки?
Офіційно ставлю 2 місяці, далі у вільному режимі буду відповідати на питання. Однак зазвичай я підтримую свої теми до упору, тому підтримка, найімовірніше, триватиме і довше, у вільному форматі.
Софтова частина не вимагає частих доопрацювань, алгоритми її роботи і основа досить стабільні, написані з нуля розробником SocTool, який підтримується вже 4 роки.
Тому не переживайте, будемо працювати!

- - Чи гарантований успіх?
Як і у всіх Складчинах, успіх у ваших руках. Всі приклади і деталі в описі теми і курсі - це приклади, ваші результати можуть відрізнятися в обидві сторони.

* підсумковий список тим і глав може змінюватися в силу актуалізації інформації на момент роздачі матеріалу
 
Останнє редагування:
Угорі