Що нового?

Придбаний [Wikisound] професійне зведення та мастеринг (Сергій Live)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 36.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Здрастуйте, дорогий колега!

Мене звати Сергій Live.

Я та сама людина, якій одного разу прийшла в голову ідея зробити великий навчальний проект з безліччю безкоштовних курсів, уроків і статей по роботі зі звуком

Зараз ресурс wikisound набрав велику популярність, і багато музикантів надсилають свої роботи мені на оцінку. Прослуховуючи величезну кількість надісланих робіт, не складно побачити проблеми, з якими стикається переважна більшість музикантів початкового і середнього рівнів.

Однією з таких проблем є досить низька якість звучання треків. Ця проблема спостерігається приблизно в 95% випадків! А вже з цієї проблеми випливають всі інші: треки не беруть на лейбли, вони не звучать в ефірах радіостанцій і т. д.

Прослуховуючи ті роботи, які мені надсилають, не важко помітити корінь проблеми. Справа в тому, що багато упускають з уваги або не надають належного значення дуже важливим процесам - відома і мастерингу. Про ці процеси і піде мова нижче. Будь ласка, прочитайте цю сторінку до кінця, якщо вам важливо, щоб ваші треки почали звучати на якісно новому рівні!

Що змінилося

У прикладі" До " - ви чуєте звичайне звучання погано зведеного треку без мастерингу. Отримати таке звучання дуже просто. Але такий трек буде погано звучати на великих танцполах, його не візьмуть на радіо і не випустять на хороших лейблах. І вже точно, він не потрапить в колекцію світових діджеїв. Це звучання брудне, неяскраве і непрофесійне.

У прикладі "після" - вже зовсім інша картина. Це і є те саме щільне і гучне звучання, яке "рве" світові танцювальні майданчики. Часто таке звучання називають"фірмовим". Трек з таким звучанням відмінно підійде як для великого танцполу, так і для радіо. Його набагато легше буде видати на хорошому лейблі. Тут чітко чутно бочку і низькі частоти (баси). Синтезатори звучать яскраво і чисто. Перкусійні звуки також чутно набагато краще.

Всі ці зміни досягнуті професійним зведенням і мастерингом. Власне це і є головний секрет професійних музикантів.

Продажник:
https://privatelink.de/?http://wikisound.org/lessons/mixhouse/
 
Угорі