Що нового?

Набір учасників [[Write science] Booster дисертація. Тариф Самостійний (Маргарита Варава)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9449 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 142.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

відеоуроки на навчальній платформі
  • Урок 1 Камера, мотор!
у цьому уроці я розповім Вам як пройти курс так, щоб отримати з нього 1000% ефекту, і як його проходити не потрібно! Що таке системна робота на дисертацією, і як отримати від системи максимум.
  • Урок 2 від матеріалів до концепції
на цьому уроці ви будете переводити свої матеріали, напрацювання та ідеї в єдину, працюючу, сильну концепцію дисертаційного тексту.
  • Урок 3 стратегічна робота з дослідницькою літературою
Метод " італійської мафії "і базова схема класифікації джерел, яка дозволить піти від відчуття" недочитаності " і нарешті почати писати. Як правильно цитувати, як не плагіатити самим того не бажаючи, як зробити роботу з літературою максимально простою і грамотною, щоб на захисті Вам не сказали "а ось це чому ви пропустили?"
  • Урок 4 переводимо концепцію в структуру роботи
карта дослідження готова - що далі? На цьому уроці ви будете записувати структуру дисертації згідно вибудуваної концепції.
  • Урок 5 від структури до змісту
переводимо концепцію і структуру роботи в глави і параграфи.
  • Урок 6 Чек-пойнти і графік вашої роботи
тут ви розробляєте працюючий графік роботи і переходите від розкладу до стратегічного плану роботи.
  • Урок 7 дослідницькі завдання
замість прірви роботи над дисертацією Ви отримаєте сходинки, за якими легко підніметеся до завершеного тексту.
  • Урок 8 пишемо текст: всі секрети доказового наративу
на цьому уроці ви зрозумієте як писати не описовою мовою, а дослідницькою. Дисертація ніколи не стане колишньою. Від реферативності ви перейдете до доказовості і зрозумієте за якими механізмами це працює.

БОНУС-УРОК
Формула австралійського тайм-менеджменту

У цьому уроці ви впровадите базову і працюючу схему планування свого часу, щоб на дисертацію завжди вистачало достатньо сил і часу.

БОНУС-УРОК
Вступ до дисертації

На цьому уроці ми від А до Я опрацьовуємо правила написання введення.

БОНУС-УРОК
висновок дисертації

На цьому уроці ми від А до Я опрацьовуємо правила написання висновку.

https://privatelink.de/?https://writescience.ru/8march
 
Угорі