Що нового?

Придбаний Хакнем самвидав (Євгенія Корольова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 113
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


Обережно, двері відкриваються ненадовго!
Цей пост і ці двері-не для всіх! Якщо ви хочете писати тільки за велінням душі, в моменти натхнення, і не чекаєте грошей, тому що вірите, що геній завжди невизнаний - сміливо пропускайте цей пост.
А якщо ви знаєте, що написання текстів - це те, чим ви хочете заробляти на життя, вас я попрошу залишитися.
Якщо ви крім текстів нічого не вмієте (або не хочете вміти).
Якщо ви не можете не писати, але при цьому Вам хотілося б отримувати фінансову віддачу від письменства.
Якщо ви втомилися писати книги, які ніхто не читає навіть безкоштовно, не кажучи вже про покупки.
Якщо ви написали кілометри контенту, але це вас не годує.
Якщо ви дійсно хочете грошей від письменства!
Настав час задуматися про те, як зробити улюблену справу прибутковим. Монетизувати письменницький талант можна, хто б що не говорив. Ми знаємо приклади, коли письменники отримують і 100, і 200 і навіть 300 тисяч рублів на місяць. Це далеко не межа, але конкретно 100-300 тисяч - реальний, цілком доступний дохід, якщо ви взагалі в ладах зі складанням слів у пропозиції. І для цього не потрібно бути Дариною Донцовою, тому що сучасний самвидав дійсно змінив правила гри.
Для цього всього лише потрібно прийняти рішення, що відтепер письменство - це ваш бізнес. І почати змінювати свій підхід, перебудовуватися на бізнесові рейки.
Про всяк випадок: я зараз говорю не про Копірайтинг або будь-яку іншу роботу, коли ви пишете тексти на замовлення. І навіть не про Написання книг для когось під ключ. Я говорю про те, щоб писати книги, великі і маленькі, писати регулярно, писати, чітко потрапляючи в цільову аудиторію, і нарощувати свої роялті, тиждень за тижнем, місяць за місяцем, книга за книгою.
У 2019 році я проводила місячний практикум під назвою "Хакнем самвидав". Це був чистої води експеримент, але він вдався. Кілька авторів з того курсу досі роблять те, чого я їх навчила, і мають стабільний дохід з продажів своїх книг.
Мене давно просили повторити. Але ця інфа занадто бомбічна, щоб тиражувати її в необмеженій кількості, ось чому я довго відмовлялася повторювати цей проект.
Але зараз пройшло досить багато часу, у нас тут купа нових людей, яким теж потрібен хороший старт. Загалом, кілька днів тому я задумалася про перезапуск цього проекту. І буквально на наступний день ЛітРес викотив оновлення з підвищенням роялті! Чи це не знак? Зелене світло, тиснемо на газ!
Збираю новий потік"Хакнем самвидав"!


https://privatelink.de/?https://evgenia-koroleva.ru/samizdat
 
Угорі