Що нового?

Придбаний Харчування та розвиток дитини: бесіди з Маріанною Ланською (Маріанна Линська, Катерина Несова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 46.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ви отримаєте 4 лекції:
  1. Вплив системи харчування дитини на розвиток його психіки
  2. мікроорганізми та їх роль у розвитку дитини
  3. Імунодієтологія на службі здоров'я дитини
  4. коли пити БАДи
що таке проект "харчування і розвиток дитини: бесіди з Маріанною Линської" або "Гастроентерологія в лікуванні психічних порушень"?

Найчастіше ми бачимо, як батьки дітей багато займаються з ними, збираючи пірамідки і пазли, або навіть використовуючи спеціальні методики, такі як Ава-терапія, Домана та ін.
Однак при зборі відомостей про життя дитини, ми дізнаємося, що при такій увазі батьків до спеціальних навичок дитини, вони приділяють недостатньо уваги безпосередньо батьківської функції, а саме – простежуванню системи харчування дитини, або використовують "народні" методи виключення глютену, тому що так написано в Інтернеті.

Між тим, наскільки від спеціальних дієт і функціонального харчування залежить розвиток нервової системи дитини, кажуть або нутриціологи (найчастіше люди, що не має медичної освіти і клінічного мислення), або зацікавлені у продажу будь-якого продукту люди (біологічно активних добавок, наприклад).

Ми постараємося зробити проект максимально експертним і критичним.

Маріанна Линська відома, як фахівець, який ставить під сумнів усталені факти, якщо вони не обгрунтовані. Тому вона буде задавати найрізноманітніші питання педіатру, гастроентерологу, директору медичного центру "Лінія життя" в м.Севастополі, Катерині Олегівні Несовойо тому, як харчування, вітаміни (їх недолік або надлишок), нещасливі глютен і козеїн впливають на розвиток дітей.

Всього в проекті буде 4 (чотири) лекції, побудовані у формі бесіди Маріанни Линської з Катериною Олегівною Несовою.

1. Вплив системи харчування дитини на розвиток його психіки
Лекція присвячена розбору наступних питань:
  • Вода і її роль в організмі
  • Ацидоз і Алкалоз
  • як вибудувати харчування дитини, згідно його конституційним особливостям
  • "склад тарілки" дитини різного віку: що є, коли і в якій кількості
  • дієти і функціональне харчування: в чому різниця. Коли дієта, призначена без показань, шкідлива для здоров'я дитини?
тривалість 2год.

2. Мікроорганізми та їх роль у розвитку дитини
Лекція присвячена розбору наступних питань:
  • симбіонти і патогенні.
  • синдром надлишкового бактеріального росту
  • вплив на роботу мітохондрій-основного джерела енергії для нервової системи
  • Чи допоможе "чистка організму" при порушеннях в розвитку?
тривалість 2год.

3. Імунодієтологія на службі здоров'я дитини

Лекція присвячена розбору наступних питань:
  • класична Дієтологія та імунодієтологія: чим вони займаються?
  • чому глютен і казеїн-найчастіші "кривдники" організму?
тривалість 2год.

4. Коли пити Бади

Лекція присвячена розбору наступних питань:
  • мінерали: вплив їх дефіциту і надлишку на здоров'я нервової системи
  • вітаміни: вплив їх дефіциту і надлишку на здоров'я нервової системи
тривалість 2год.

https://privatelink.de/?https://lynskaya.ru/pitanie-i-razvitie-rebenka-besedy-s-mariannoy-lynskoy-ekaterina-nesova-2021?utm_source=main
 
Угорі