Що нового?

Придбаний Хімія їжі. Тариф Я Сам (Уляна Любимова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 585 ГРН
Учасників: 0 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
які навички ви знайдете?
навчіться
  • розуміти необхідність повноцінних білків, жирів і вуглеводів, а не просто дивитися на калорійність
  • вважати всі необхідні нутрієнти (вітаміни, мінерали, амінокислоти)
  • складати своє корисне меню зі своїх улюблених продуктів, неважливо на якій системі харчування ви зараз перебуваєте (веганство, сироїдіння, карнівор, LCHF, кето, GAPS, елімінаційне, традиційне). Я поважаю Ваш вибір, і ви в цифрах побачите, наскільки він повноцінний зараз, і що туди додати
  • підбирати собі БАДи в потрібних вам дозуваннях без можливості отримати зворотний ефект
отримайте
  • перші позитивні результати по самопочуттю і поліпшеному зовнішньому вигляду
  • секретні техніки по заповненню відсутніх вітамінів і мінералів зі звичайних продуктів без витрат на препарати, які я називаю "кухонними БАДами"
  • бонусний раціон на 870 ккал, повністю збалансований по вітамінам, мінералам і амінокислотам, складений мною
  • свідоцтво про проходження з моїм підписом, яке ви можете виставити в соцмережах
зрозумієте
  • Як знизити жировий прошарок, прибрати целюліт, набрати м'язову масу і залишитися струнким, зберігши і примноживши своє здоров'я
  • що є для міцного волосся, здорових нігтів, сяючої, гладкої шкіри
  • Як повернути свою привабливість і підняти лібідо

  • самостійно розраховувати мікро - і макронутрієнти для себе і своїх близьких в залежності від завдання: схуднення, набір або збереження ваги, протягом усього майбутнього життя
  • адаптуватися під будь-яку поїздку і зміну переваг в їжі, отримуючи подяку від тіла
  • почати вводити нові продукти, поступово підлаштовуючи під них свою ферментну систему і психіку
  • День 1. Завдання 1. Самодіагностика. Альбом здоров'я. Методи визначення стану організму. Фізіологія, режим, психосоматика.
  • День 2. Завдання 2. Визначення ідеальної ваги і генотипу. Здоровий відсоток жиру чоловіків і жінок. Целюліт.
  • День 3. Завдання 3. Скидання жирового прошарку. Набір м'язової маси. Базовий обмін речовин. Пропорції БЖУ.
  • День 4. Завдання 4. Функції білків, жирів і вуглеводів. Тваринні та рослинні джерела. Засвоєння.
  • День 5. Завдання 5. Мікроелементи (вітаміни і мінерали). Вода. Розрахунок рідин.
  • День 6. Завдання 6. Видача індивідуальних норм. Самостійна робота.
  • День 7. Завдання 7. Додаткові нутрієнти: насичені і ненасичені жирні кислоти, трансжири, клітковина, холестерин, цукру, амінокислоти.
  • День 8. Завдання 8. Як вважати енергоцінність готового блюда. Тонкощі підрахунку калорій. Кухонні БАДи.
  • дні 9 і 10. Відповіді на питання. Оберіг від обсесивних розладів. Адекватна харчова поведінка.
https://ульяна-любимова.рф/курсы/химия-еды/
 
Угорі