Що нового?

Набір учасників Художник під ключ 1.0. Тариф Стандарт (Світлана Румак)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6618 ГРН
Учасників: 0 з 104
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 66.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

  • Вас не влаштовує те, чим ви займаєтеся?
  • ваш фінансовий рівень обмежує ваші можливості?
  • ви розумієте в глибині душі, що пора щось міняти?
  • ви відчуваєте, що завдяки творчості Ваше життя могло б стати більш яскравою, захоплюючою і цікавою, але у Вас не вистачає знань, часу, грошей, сміливості і досвіду, щоб зробити її такою?
я знаю багатьох художників, справи у яких йдуть зовсім не так, як хотілося їм би. Вони або перестали отримувати задоволення від творчості, або їх роботи зовсім не купують, або творча криза явно затягнулася.

Знайоме? У мене теж так було! І я не знала, хто може мені допомогти...але для вас

я створила курс, про який колись мріяла сама

Мій курс-це "концентрований розчин" з інформації, практики, підтримки, натхнення та спілкування.
Я додала в нього все для того, щоб кожен з учасників досяг максимальної трансформації, вирішив свої індивідуальні завдання і перейшов на принципово
інший рівень творчого та особистого розвитку.
Якби мені, коли я тільки починала свій шлях Художника, запропонували такий курс, я б сказала: так!!! ЦЕ САМЕ ТЕ, ЩО МЕНІ ПОТРІБНО!

Основа курсу:

11 модулів/у кожному модулі кілька відеоуроків

Важливо: уроки всіх модулів перемішані і йдуть в тій послідовності, яка з моєї точки зору буде максимально ефективною для засвоєння матеріалу.

Деталі: на курсі ми не будемо вчитися малювати або розбирати основи академічного малювання! Основне завдання-просування, продажі, співпраця, загалом, все, що потрібно художнику, щоб бути успішним на арт-ринку. І якщо ваші цілі в творчості далекі від цих завдань, ви просто хочете займатися цим "для себе", то курс вам не підійде.

Інтенсивність: 2 відео на тиждень

модуль 0

Базовий модуль

Тут ми поговоримо про "основу основ" - найважливіші речі, без яких, на мій погляд, неможливе просування художника.

модуль 1

Сам собі психолог

Кожен з нас володіє від народження певною кількістю психічної енергії і не секрет, що вона безпосередньо впливає на ваш успіх, харизму і навіть просто удачу. Цю енергію можуть обмежувати і пригнічувати найрізноманітніші блоки, і якщо у вас є психологічний блок, то та ж сама енергія, яка молга б використовуватися для творчості і поліпшення Вашого життя, починає працювати проти Вас. Ваші здібності знижуються, а іноді вам починає здаватися, що їх і зовсім немає. Хороша новина в тому, що здібності у Вас є, і ще які!

У цьому модулі ви крок за кроком складете детальну карту ваших особистих страхів, сумнівів, бажань, мрій і, головне, ми разом спробуємо зрозуміти, що нам потрібно прибрати, а що додати у ваші переконання так, щоб ваш світогляд не висіло на ваших ногах жорнами, а окриляло, а Ваша творча енергія стала цілющим ресурсом і для вас, і для всіх, хто доторкнеться до вашої творчості!

Важливо: Я не психолог і не "духовний наставник")) я просто хочу поділитися з вами своїми власними напрацюваннями і методами, за допомогою яких мені вдалося усунути деякі з блоків і прийти до тих результатів, які у мене є)

Деталі: підвищення креативності, розвиток уяви, творчість як ресурсний стан, творча криза, що робити з лінню, енергетика художника як основа особистого бренду, страх білого аркуша, синдром самозванця і багато-багато іншого.

модуль 2

Сам собі продюсер

Ми живемо в унікальний час. Я його називаю "час художників".

Це наш час, друзі!

Сьогодні кожен з нас може взяти ситуацію в свої руки і здійснити свої найсміливіші мрії!

І я тому живий приклад!)))

Але зараз художнику вже недостатньо бути просто художником.

Якщо раніше художники могли вплинути на свою популярність тільки опосередковано-через наполегливу роботу і знайомства з впливовими людьми, якщо раніше можна було або "рвонути в Париж" і влитися в тусовку, або померти в беззвісності в провінції від злиднів, то в епоху інтернету все змінилося-ми відкриті світу, і світ відкритий нам!

Що В цьому модулі:

1. як просувати себе самому

2. як продавати свої роботи

3. як визначити хто Ваш покупець

4. де і як шукати покупців

5. ціноутворення та вартість картини

6. які бувають стратегії просування художника

7. як розробити стратегію, яка підійде саме вам

8. як розвинути у себе потрібні навички, щоб самому зробити всі необхідні кроки з вашої точки а в бажану точку Б — Вашу мрію

9. все про просування художника через Особистий Бренд

10. як вийти на галереї

11. нюанси співпраці з галереями, кураторами, арт-агентами

12. розібратися в світових трендах, в Арті і зрозуміти який з цих трендів ідеально підійде саме вам

13. підготовка та проведення виставки

модуль 3

Художник в Instagram

Майданчик, де вже присутні всі учасники світової арт-сцени - кожна галерея, музей, арт-агент, куратор, художник. Ви ще не тут? Або вже відкрили аккаунт, але поки не розумієте, що з цим робити? Але ж Instagram-це один з найпотужніших інструментів сучасного художника, який не варто недооцінювати!

Важливо: ми з вами будемо протягом чотирьох місяців потроху освоювати цю "непокірну конячку", дізнаємося як бути розумнішими" розумної стрічки "(а якщо ви не знаєте, що це таке, то ахнете, коли дізнаєтеся"до чого дійшов прогрес")))

І що найважливіше - ми розберемо всі деталі саме виходячи з вашої стратегії ХУДОЖНИКА - це те, чого на інших курсах по Instagram Вам не розкажуть.

Однак, якщо ви відчуваєте, що ви і так вже знаєте Instagram як свої п'ять пальців, то врахуйте, що цей модуль більше розрахований на новачків в Instagram.

Деталі: до кінця курсу кожен з вас зможе впевнено сказати, що знає про Instagram достатньо для того, щоб розбиратися в ньому на рівні просунутого користувача. І для цього абсолютно не потрібно бути технічним фахівцем або просунутим "комп'ютерником".

Ви навчитеся правильно оформляти свій профіль, писати чіпляють пости, створювати і просувати спільноти і запускати ефективну і недорогу рекламу для залучення майбутніх клієнтів.

Все це ми будемо пояснювати вам простою і доступною мовою.

модуль 4

Художник у Фейсбук

Чому сучасному художнику потрібен Фейсбук, і не одна сторінка( особиста), а ще й бізнес-аккаунт. Відкриваємо (якщо ще немає), налаштовуємо, оформляємо, просуваємо і розвиваємо.

Деталі: основна фішка цього модуля в тому, що ви почнете розбиратися в Налаштуваннях таргетированой реклами, а це та область, куди інші художники рідко "пхають ніс". Але ми-то з вами просунуті художники-йдемо в ногу з прогресом!

Курс спеціально буде побудований таким чином, щоб ви не залишилися один на один з дійсно складними речами — розберемо все по поличках і розповімо речі, які 99% художників і не знають, і не використовують!

модуль 5

Сам собі дизайнер

Візитка, буклет, плакат, каталог, сайт — що ще??

Так, сучасному художнику не обійтися без багатьох з цих речей, і ми навчимося їх робити самостійно.

Супер-корисні знання для новачка, особливо коли матеріальні ресурси сильно обмежені (їх краще витратити на рекламу!), ви поки "один в полі воїн", і у вас немає ні команди, ні коштів на фрілансерів-фахівців.

До речі, як і де шукати цих фахівців, якщо вони знадобляться, ми теж поговоримо)

модуль 6

Сам собі фотограф

Я за те, щоб картини фографував професійний фотограф — це досить складно і вимагає спеціального обладнання. Але ось знайти такого ПРОФІ - це окреме мистецтво, на жаль! ((

Тому я вирішила, що нам потрібен цей модуль, і тут ви отримаєте важливі базові знання — як фотографувати роботи самому і як обробляти зображення в Фотошопі.

модуль 7

Співпраця

Важлива складова будь-якої стратегії ХУДОЖНИКА-це колаборації та партнерства. Саме вони можуть круто змінити ваше життя. Але можуть і нашкодити або просто змусити Вас шкодувати про витрачений час і кошти.

Нюансів тут безліч, багато "тонких моментів", про які не прийнято говорити, але потрібно знати.
У цьому модулі розбираємо як найкраще вибудовувати партнерство — з чого почати, чого уникати. Все про галереї, арт-агенти, куратори, творчі об'єднання.
Тут же поговоримо про виставки, арт-ярмарки, арт-симпозіуми та інші заходи в житті художника.

модуль 8

Сам собі юрист

Мій 30-річний досвід спілкування з десятками, якщо не сотнями художників показав мені, що в більшості своїй ми мало юридично підковані, а даремно!

Важливо: будь-яка співпраця (з галереями або колекціонерами вашої творчості, кураторами, агентами, навіть друзями (не думали про це?)), розвиток Вашого особистого бренду, або просто вихід" в люди " через соціальні мережі - все це може привести до фатальних помилок, якщо не знати юридичних тонкощів.

Деталі: що потрібно знати, щоб не стати жертвою Закону або незнання закону, захистити свої права або самому не порушити чиїсь права через незнання?

https://rumakschool.ru/course#purchase
 
Угорі