Що нового?

Набір учасників [Yogamed] особливості практики йоги для жіночого здоров'я. Тариф-Практик (Любов Пушкар)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 26471 ГРН
Учасників: 0 з 230
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 119.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
цей курс для вас, якщо ви:

Любитель йоги

І хочете розібратися як відновити жіноче здоров'я без уколів і таблеток. Більше дізнатися про фізіологію жінки і стати грамотніше щодо свого тіла.

Інструктор йоги

І хочете підвищити свою кваліфікацію, зайняти нішу на ринку йога-послуг, підвищити чек і вже точно розумієте, що хочете працювати виключно з жіночою аудиторією.

Психолог або тренер суміжних дисциплін (фітнес, розтяжка)

Для вас актуально розширити інструментарій і додати в своє професійне поле екологічні техніки для роботи з жінками.


з якими запитами ви навчитеся успішно працювати?

Порушення гормонального фону

ПМС, набряки, набір ваги, болі в критичні дні. Ви навчитеся дианостике проблеми і її корекції.

Робота з вагітністю

Передпологова підготовка, йога під час вагітності, післяпологове відновлення.

Порушення жіночого здоров'я

Ендометріоз, міома матки, полікістоз яєчників, порушення кровообігу в малому тазу, вагинизм

Психологічна корекція

Які медитативні техніки використовувати для екологічного коригування психоемоційного фону

"жіноча йога-унікальний і затребуваний напрямок в сучасному світі"

Дорогі колеги! З кожним днем все більше і більше розвивається ринок і не можна зупинятися на досягнутому. Цей курс підвищення кваліфікації доступний тільки діючим інструкторам, які хотіли б зайняти нішу Жіночої йоги і отримати важливі навички для успішної роботи. Цей курс в урізаному форматі доступний також слухачкам, які хочуть розібратися зі своїм здоров'ям і відфільтрувати "сміттєву" інформацію з соціальних мереж і пошукових систем, написаних професійними копірайтерами для рекламних цілей. Тут зібрана унікальна інформація від експертів, які працюють в жіночим здоров'ям і найважливіше-отримують успішні результати! Формат і методологія курсу дуже лаконічна, послідовна і структурована, що сприяє кращому запам'ятовуванню. Особисто я курую перший потік курсу з Жіночої Йоги і це унікальний шанс всього за 3 місяці підвищити свою кваліфікацію, допомагати жінкам і успішно монетизувати свій інтерес. Кількість місць на курс обмежена! Буду рада бачити вас серед студентів!


програма 12-тижневого навчання:

Вступ до професії"інструктор Жіночої йоги"

Знайомство з програмою, цілі і завдання, понятійна визначеність, критерії оцінки ефективності тренерської діяльності, організація

Пристрій жіночої фізіології та анатомії

Лекція і роздатковий матеріал від гінеколога.

Фізіологія Жіночої йоги

М'язова система, взаємозв'язок режимів практики і гормонального фону

Дисфункція м'язів тазового дна

Анатомічні особливості, прояви та симптоми, техніки роботи в компетенціях інструктора

Передменструальний синдром, дисменорея

Симптоми, техніки роботи в рамках компетенцій інструктора йоги

Йога в вагітність, післяпологове відновлення

Особливості практики йоги та побудови послідовностей, Діагностика та заходи профілактики в компетенціях тренера

Йога при хронічних захворюваннях

Ендометріоз, міома матки, полікістоз яєчників, вагінізм

Клімактеричний період

Діагностика та методи профілактики йоги при роботі з жінками постменопаузального періоду

Медитативні техніки для жіночих груп

Схеми текстів для стабілізації психоемоційного стану, тренування начитки

Лібідо і техніки підвищення жіночої сексуальності

Лекція від сексолога. Техніки роботи в жіночих групах в компетенціях інструктора йоги

Особливості харчування для успішного зниження ваги без шкоди для жіночого здоров'я

Лекція від нутриціолога і фахівця з Аюрведе

Воронка просування класу з Жіночої Йоги

Декомпозиція, точки контакту і маркетингові заходи для малобюджетного просування і монетизації жіночого напрямку в йозі

Іспит

Та успішне закінчення курсу з підвищення кваліфікації"інструктор Жіночої йоги"

Випускний


ваші результати вже через 3 місяці:

Усуньте дефіцит знань

Навчіться допомагати жінкам за допомогою йоги оздоровлювати своє тіло і справлятися з хронічними захворюваннями!

Отримайте нову кваліфікацію

Безперервне професійне зростання впливає на рівень самооцінки, натхнення та результати підопічних!

Навчіться просуванню та продажу своїх послуг

Приємні бонуси від улюбленої роботи - це рівноцінний обмін між вкладеними зусиллями, часом і результатами!

✔ Доступ + 6 місяців після курсу

(до 1 червня 2022)

✔ Для тих, хто відчуває дефіцит знань

✔ Хоче розширити інструментарій для роботи

✔ ️ Розширити область компетенцій

✔ ️ Сертифікат Академії YOGAMED після успішного іспиту
https://yogamed-online.ru/zhenskaya_yoga#form
 
Угорі