Що нового?

Набір учасників З новим життям! Тариф Стандарт (Вікторія Ісаєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2203 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тобі потрібно брати участь в марафоні,
якщо ти:
  • постійно ображаєшся на життя;
  • злишся, що нічого не виходить;
  • соромишся себе і свого життя;
  • щороку загадуєш бажання, але так нічого і не робиш для їх здійснення;
  • відвідуєш тренінги, але не відчуваєш результату;
  • знаходишся в стані морального виснаження;
  • не знаєш як підступитися до своїх цілей;
  • хочеш змінити своє життя в новому році.
програма:

Програма марафону
1 тиждень
Знайомство з собою

⭐ Вчимося медитувати, мріяти і розуміти самих себе.

день 1. За допомогою однієї простої практики ти зможеш позбутися апатії, відсутності енергії і сил, втоми. Ти перестанеш соромитися своїх бажань.

день 2. Я навчу тебе ефективному вправі, зробивши яке, ти на прикладі одного свого бажання або мети визначиш свій внутрішній стан, увійшовши в яке Ти 100% досягнеш своєї мети.

день 3. Ти складеш список з 100 цілей і бажань на рік і виявиш ті з них, які легко можна здійснити в 2021 році.

день 4. Ти дізнаєшся основи медитації. За допомогою моєї авторської медитації "індукція" ти навчишся зупиняти БІГ думок і ставати продуктивніше всього за 20 хвилин в день.

день 5. Авторська медитація "я в майбутньому". Ти зможеш зануритися в свою підсвідомість і зрозуміти справжні мотивації своїх бажань. Ти позбудешся від зайвих переконань і зможеш легше досягати своїх цілей.

день 6. За допомогою однієї легкої вправи ти перетвориш свої абстрактні мрії і бажання в конкретні цілі. Виявиш ті ознаки, за якими зрозумієш, що рухаєшся у вірному напрямку і точно зможеш досягти своєї мети.

день 7. Я дам тобі потужну, але трохи жорстку методику візуалізації. З її допомогою ти усвідомлюєш, що блокує твої "нездійсненні" бажання, зафіксуєш цей стан і зрозумієш з чим належить працювати, щоб перетворити нездійсненні бажання в прості цілі.

Підсумок тижня: повне розуміння себе: чого я хочу? Чому я цього хочу? Як виконання цих бажань змінить моє життя? Що мені заважає цих бажань досягти (чому досі не збулося)?

2 тиждень
Звільнення

⭐ Попрощаємося з болем, яка стоїть між тобою і твоїм бажанням!

день 8. Авторська медитація "Тета-хіллінг". Проста практика, завдяки якій ти зможеш прибирати будь-які свої негативні емоції і переживання.

день 9. Ти дізнаєшся як за допомогою сублімації легко справлятися з емоційним болем і легко проживати негативні емоції, приймати життя таким яке воно є. Ти зможеш свої внутрішні переживання перетворювати в щось прекрасне.

день 10. За допомогою динамічних медитацій ти навчишся виходити зі стресових станів. Ефективне прощення за А. Свіяшу за спрощеною формулою. Ти позбудешся психологічних комплексів страхів і фобій, які заважають тобі в житті.

день 11. Конкретні ефективні способи і техніки, що дозволяють приймати людей і світ такими, якими вони є. Ти виробиш звичку жити в позитивних емоціях, зможеш підвищити усвідомленість, висловити емоції, почати жити яскраво і з задоволенням.

день 12. За допомогою простої методики ти зрозумієш, що ти робиш неправильного для досягнення своїх цілей, і що потрібно зробити для того, щоб мета була досягнута найближчим часом.

день 13. Я дам тобі дуже дієву методику, за допомогою якої ти зможеш подолати будь-яку тупикову ситуацію в своєму житті.

день 14. Ти дізнаєшся як прибрати свої обмежують переконання і зробиш перший крок, що розширює твою "зону комфорту". Складеш список конкретних дій, які потрібно зробити для досягнення своїх цілей.

Підсумок: зміна твого емоційного фону. Позбавлення від негативних емоцій, які тобою володіли досі. Відчуття натхнення, припливу сил і енергії.

3 тиждень
Мистецтво матеріалізації

⭐ Вчимося формулювати мету правильно, візуалізувати свої бажання і складати карту скарбів.

день 15. За допомогою методики SMART ти сформулюєш і запишеш мінімум 6 основних цілей, на яких ти сконцентруєшся в 2021 році.

день 16. Техніка правильної візуалізації. Ти вибереш одну головну мету на рік і навчишся візуалізувати її кінцевий результат. Це допоможе тобі зарядитися енергією, позитивними емоціями і вибирати правильні кроки для досягнення мети.

день 17. Ти дізнаєшся, що таке афірмації, Як правильно їх складати і користуватися. Почнеш відчувати почуття радості і щастя, вже через місяць помітиш як твої цілі стають все ближче.

день 18. Я дам тобі одну просту вправу, за допомогою якого ти відчуєш, що вже зараз у тебе є все те, що тобі потрібно. Ти надихнешся і зарядишся новою енергією на нові досягнення.

день 19. Ти отримаєш просте завдання і в цей же день зробиш одну дію, один крок на шляху до своєї мети.

день 20. Ти зробиш медитацію" квантовий стрибок", і налаштуєш себе на нове життя, де всі твої бажання здійснюються. Ти знайдеш впевненість в собі і цілеспрямованість.

день 21. Ти навчишся декомпозувати цілі. Складеш конкретний покроковий план, в якому буде прописано, що і коли потрібно робити для досягнення мети.

Підсумок: розбиваємо велику мету на дрібні етапи і приступаємо до виконання.

https://privatelink.de/?https://isaeva-online.ru/2021
 
Угорі