Що нового?

Придбаний Заговори англійською як профі (Веня Пак)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3493 ГРН
Учасників: 3 з 60
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 60.5 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Заговори на английском как профи (Веня Пак)


Що дасть марафон:

економія грошей
Урок в марафоні коштує в 1,5 рази дешевше, ніж заняття з репетитором. За місяць занять збережете до 15 000 рублів, а знань отримаєте — стільки ж.

Мотивація та особисте зростання
Розвинете звичку займатися англійською кожен день і не ухилятися - в цьому допоможе рейтинг і призи.

Два інтенсиву за раз
Кращі уроки з інтенсивів з вимови і лексики, а також додаткові завдання і домашка.

розмовна практика
Подолаєте Мовний бар'єр англійською, зможете говорити без сорому-Веня підкаже потрібну лексику і граматику.

Як це працює:
1. Уроки-6 разів на тиждень​
Наприклад, в понеділок розбираємо сленг, а у вівторок — вимова, в середу — фразові дієслова, в четвер і п'ятницю — вчимо лексику, в суботу спілкуємося на стрімі.​
Спілкування в парі​
2. У кожного учасника марафону буде партнер. Його підберемо за інтересами і рівнем англійської. З ним можна робити домашку і вигравати призи.​
Обов'язкова домашка​
3. Буде два види: індивідуальна і для пари. Індивідуальна-впливає на знання англійської, а на рейтинг-ні. Для пари-впливає на рівень англійської, рейтинг і шанс на призи. Обов'язковою домашки - на 15 хвилин, але після кожного уроку.​
Підвів партнера-вибув з марафону​
4. Принцип такий: не зробив домашку в парі, значить підвів партнера. Підвів партнера-вибув з рейтингу. Строго, зате справедливо.​

https://linguatrip.com/ru/landing/?name=speak_like_pro_marathon&onlyActive=True
 
Останнє редагування модератором:

alenka2018ua

New member
підкажіть будь ласка в якому форматі подано матеріал.Це відеоуроки,,, Скільки їх?
 
Добрий вечір Квітка
Будь ласка допоможіть придбати курс я не можу розібратися як це зробити!
[Web3nity] Boost lab. Тариф с куратором
Я розумію що це питання може не до вас, але я буду дуже вдячний вам за допомогу. Заздалегідь дякую.
 
Угорі