Що нового?

Придбаний Заклинатель (Володимир Йосипенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3037 ГРН
Учасників: 0 з 159
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 9213

прихований контент для користувачів Anutik_lutik, Aurora.
Натисніть, щоб розкрити...

Опис курсу:
Я проаналізував всі листи, які приходили до мене із зауваженнями про курс про заклинання, і з поправками підготував вже тренінг під назвою" Заклинатель " в закінченому варіанті. Він зроблений у форматі аудіо, тому що саме аудіо-формат ідеальний для заклинань.
Спочатку я його довго готував як звичайний курс, але потім зрозумів, у форматі тренінгу від нього буде більше користі. А після листів передплатників остаточно в цьому впевнений.
Цей тренінг проводиться в режимі онлайн. І побудований так, що вивчати уроки ви зможете в будь-який час дня (як Вам зручно). Погодьтеся-дуже зручно проходити тренінг, не їдучи в інше місто або країну!
Оскільки я веду "Міжнародну Школу вищої магії", то природно заклинання підготував з точки зору вищої магії! Тобто я даю потужну зброю для захисту і інструмент для можливості змінювати своє життя.
За нижчою магії отже вистачає літератури, а ось що стосується вищої магії, то джерел абсолютно немає! Колись за часів атлантів заклинанням відводилася чимала роль, але з позиції вищої магії. А ситуація на сьогодні щодо заклинань просто жахлива, я б навіть сказав, що тут повна порожнеча. Адже більшість заклинань застаріло, частина з них просто не працює, частина заклинань лише відноситься до дурного забобону, а заклинання відносяться до вищої магії, так взагалі тільки серед майстрів розглядаються. Це величезне упущення я хочу негайно виправити!
Тільки попереджаю, що все буде дуже незвично, тому що такого в книгах не зустріти! Саме поняття" заклинання " втратило колишній сенс, хоча це досить цікавий і корисний предмет. Не завжди маг має можливість обійтися без них, тому що у нього буває різний настрій і стан духу. А бувають випадки, що без заклинань взагалі не можна обійтися, наприклад з метою самозахисту в бою.

Продажник
https://privatelink.de/?http://zaklinatel.iosipenko.com/
 
Угорі