Що нового?

Набір учасників Закритий клуб по шиттю. Жовтень 2021 (Альбіна Скрипка)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 8
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 2927




це сталося! Друзі! Я готова поділитися з Вами приголомшливою новиною!

вересня, на ваші численні прохання, я відкриваю закритий Клуб!

Продумуючи ідею закритого клубу, я перш за все думала про тих людей, які прийдуть в цей творчий простір. Я думала про Вас, друзі мої! Я питала себе: хто вони, ці люди?

Може бути, це дівчата, тільки початківці свій шлях в шиття, і тоді тематику клубу потрібно починати з самих азів

А може бути, це жінки , які шиють тільки для себе, але у них вже є досвід і їм потрібно тільки трохи допомогти розібратися в, часом, такому складному моделюванні

А може бути, прийдуть професіонали в швейній справі (і таких, я знаю, багато), які мають дуже великий досвід, але вони чітко усвідомлюють, що без розвитку Немає Зростання.

Я задавала собі питання: "Як побудувати теми так, щоб було цікаво і корисно всім учасникам клубу?"

І я знайшла відповідь на це питання!
Наші щомісячні заняття будуватимуться так:

Моделювання складних трендових моделей.
Я буду вибирати дві, а може, і три моделі відомих брендів з цікавим і складним моделюванням, яке ми розберемо до дрібниць

Технологія пошиття. Я покажу вам як обробляти складні технологічні вузли

.Розбираючи складні моделі, ніяк не обійтися без базових знань. Я знаю, що в клуб прийдуть і новачки. Тому у нас буде і базове моделювання, але з такими нюансами, яке ви навряд чи десь зустрінете


Прямі ефіри зі мною, а так само практикуючим стилістом

Ви отримаєте можливість завантажити масштабні робочі лекала в трьох масштабах. На них і на манекенах ми і будемо практикуватися!​

https://albinaskripka.pro/courses
 
Угорі