Що нового?

Набір учасників Закритий травний клуб. Червень 2020 (Анастасія Агзамова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Це закрита сторінка в інста, де я даю зворотний зв'язок з усіх тих тем що ми проходимо, участь оплачується щомісяця, якщо хочете далі вчитися. Вся інформація так і залишається в клубі-тобто зараз всі хто до нас приєднається-ви будете бачити все що б проходили з дівчатками з середини квітня

Весь червень ми будемо разом заготовлювати трави і ягоди, я буду розповідати що знаю, так само попутно по застосуванню - куди. Будуть рецепти травних чаїв, різних смаколиків, зробимо убтан і звичайно базові рецептики різних бальзамів по догляду за собою. Ну і скінчено - детально поговоримо про це, і звичайно приділимо увагу догляду за волоссям ❤

Це все буде цікаво новачкам в світі трав, тим хто хоче з чого то почати а не знає з чого. Тим хто не знає, наприклад, чим відрізняється відвар - від гарячого настою - напару. Тим, хто хоче дізнатися нове і тут же застосовувати знання для здоров'я себе і своєї сім'ї

Важливо-це не означає, що я буду призначати якісь лікування, я цим не займаюся, це область лікарів фітотерапевтів з попередніми аналізами так само я буду розповісти про те, що росте саме у нас ❤

Закритий клуб на місяць з 28 травня по 30 Червня

Автор - Анастасія Агзамова (agzamova.nastena)

https://www.instagram.com/p/CAuDxzWANwf/
 
Угорі