Що нового?

Придбаний Закулісся щасливих і нещасливих шлюбів (Інна Дідковська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 662 ГРН
Учасників: 1 з 34
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.3 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
мені поставили питання: "Чому ти вирішила зробити вебінар саме на тему "щастя в шлюбі"?”

з одного боку, останнім часом мене дуже цікавить тема щастя — і нещасливості. З іншого боку, я багато працюю з сім'ями та парами в моїй психотерапевтичній практиці, і, зокрема, навчаю інших терапевтів працювати з ними. Адже навіть в сучасному світі з величезною палітрою відносин, шлюб і сім'я залишаються основною формою, в якій живуть людські істоти.

І для мене вебінар "закулісся щасливих і нещасливих шлюбів" об'єднує ці дві теми:

  • чому люди переживають себе нещасливими — і як перевести цю" нещасливість " в щастя;
  • як це зробити в різних парах і сім'ях.
нам з дитинства знайома фраза:"всі щасливі сім'ї схожі один на одного, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму".

Мені здається, що більшість людей хочуть бути щасливими. При цьому мені щиро цікаво, як по-різному стає нещаслива кожна сім'я — і як перевести цей стан в інший, в той, який ми називаємо "щасливим шлюбом" або "сімейним щастям".

запрошую вас поисследовать зі мною цю тему на вебінарі 14 Червня 2018. Я не обіцяю вам просвітлення, і що всі шлюби відразу стануть щасливими. Але обіцяю відкриття і усвідомлення. А якщо після вебінару ви зважитеся на якісь зміни, то, може бути, і якась кількість приводів для щастя-в житті і шлюбі.


про що поговоримо?
  • чому ми закохуємося?
    Від закоханості до шлюбу-чи ні?..
  • шлюб як привід для розвитку: як удвох проходити стадії розвитку і зберігати щасливий шлюб?
  • стадії і кризи розвитку сім'ї.
  • "підводні камені" першого/другого шлюбів і як їх уникнути?
  • які шлюби ризикують стати щасливими?
Інна Дідковська
Директор Київського Гештальт Університету.
Психотерапевт з 25-річним стажем, гештальт-терапевт, психодраматерапевт, процесуальний терапевт.
Повний член Європейської асоціації Гештальт-терапії, сертифікований терапевт Європейської асоціації психотерапії, супервізор Паризької школи гештальту і французького гештальт-інституту
Ведуча навчальних програм першого, другого і третього ступеня з гештальт-терапії, спеціалізації по роботі з сім'ями і парами, автор інтенсивів в Індії, присвячених темі сексуальності і свободи бути собою.
https://privatelink.de/?http://life-practic.ru/happymarriage
 
Угорі