Що нового?

Придбаний "Занурення в Рефакторинг" + "занурення в патерни проектування" (Олександр Швець)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 662 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

інтерактивний онлайн-курс Про техніки рефакторингу.
Привіт! Мене звуть Олександр Швець, я творець цього сайту. Після двох років роботи, радий представити вам свій курс про рефакторинг.

Я програмую з 13 років. Починав ще тоді, коли у Вінді не було кнопки Пуск. За цей час я встиг попрацювати в п'яти компаніях, вивчити півдюжини мов програмування і побудувати кілька успішних проектів.

у цьому курсі я спробую передати частину свого досвіду і навчити вас:
  • відрізняти хороший код від поганого.
  • виправляти хвороби поганого коду.
  • змінювати код так, щоб не ламати при цьому всі інші частини програми.
вам буде цікаво, якщо ви хоч раз відчували себе як цей кошак, сидячи за зламаним білдом.

, Що знаходиться всередині?
Курс вчить розпізнавати 21 запах поганого коду, а також показує 66 прийомів рефакторингу, які їх лікують.

Кожна глава забезпечена прикладами на Java, C# і PHP.

Прийоми рефакторингу ілюструються живими прикладами, які куди більш очевидні, ніж статичний код. Не кажучи вже про fun!

Курс має офлайн-версію у вигляді електронних книг в трьох найпопулярніших форматах (PDF, EPUB, MOBI).

Електронна книга про принципи та патерни проектування.
Патерн проектування-це типовий спосіб вирішення будь-якої часто зустрічається проблеми, що виникає при проектуванні програм. Патерни не є готовими рішеннями, які можна відразу скопіювати в свій код. Вони являють собою загальний опис вирішення проблеми, яке після деякої доведення можна використовувати в самих різних ситуаціях.

книга "занурення в патерни проектування" описує 22 класичних патерну проектування, а також 8 принципів проектування, на яких вони засновані.
  • кожна глава починається з розбору певної проблеми, що виникає при проектуванні, і крок за кроком підводить читача до вирішення за допомогою одного з патернів.
  • далі йде детальний розбір структури патерну і його варіацій, а також приклад реалізації в коді.
  • потім, читач знайомитися з кейсами використання патерну і вчиться відтворювати патерн по кроках.
  • закінчуються глави обговоренням плюсів і мінусів патерну, а також оглядом егосвязей з іншими патернами.
навіщо знати патерни
Проходження співбесід. Питання по патернах спливають майже на кожній співбесіді на позицію програміста. Ці ж питання можна почути від менеджера, попросивши надбавку до зарплати.

Розширення інструментарію. Патерни дозволяють вам використовувати готові рішення, замість повторного винаходу велосипеда. Крім того, ви робите менше помилок, так як використовуєте типові Уніфіковані рішення, в яких давно знайдені всі приховані проблеми.

Спілкування з колегами. Вам достатньо назвати ім'я патерну, замість того, щоб годину пояснювати іншим програмістам який крутий дизайн ви придумали і які класи для цього потрібні.

Для кого написана ця книга?
Якщо ви ніколи не вивчали патернів, вам призначений цілий розділ, що пояснює базові принципи об'єктного Програмування на прикладах з життя. Перед вивченням самих патернів, книга розповідає про цінності та принципи проектування, на яких побудовані патерни.

Якщо ви вивчали патерни давним-давно, але вже всі забули, вам буде легко використовувати книгу як довідник, швидко знаходити цікавлять секції, без необхідності читати весь текст від кірки до кірки.

Якщо ви переходите на один з об'єктних мов програмування (Java, C # або PHP),вам буде просто вникнути в суть тексту завдяки величезній кількості прикладів і аналогій з реального життя, масі ілюстрацій і діаграм.
https://privatelink.de/?https://refactoring.guru/ru/design-patterns/book
 
Угорі