Що нового?

Придбаний Запалюємо внутрішнє Сонце-енергія реалізації ваших бажань (Павло Андрєєв)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 791 ГРН
Учасників: 0 з 45
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
коротка програма вебінару:
  1. Концепція внутрішнього Я;
  2. Як відрізнити усвідомлених людей від людей-рослин;
  3. Як зрозуміти, що ваше сонце заробило; і які ознаки, що воно згасає;
  4. "бонуси" яскравого внутрішнього Сонця;
  5. Як запобігти емоційне вигорання і не "впасти в кому", відчувши себе старим в 30 років;
  6. базовий принцип, як Ваші бажання взаємодіють зі світом;
  7. З чого почати діалог з долею і як зробити так, щоб творець визнав у Вас суб'єкта життєвих процесів, а не безлику паству;
  8. як вибратися з" ями", коли Вам"не щастить";
  9. Що робити, коли ви натикаєтеся на критику близьких, але в той же час залежите від них, потрапляючи в вилку: або піти проти своїх бажань, або зіпсувати відносини;
  10. хочете відмовитися від старих звичок, але не розумієте, на що їх замінити;
  11. ази самоідентифікації і самоаналізу.
Ви отримаєте ключі до питань:
  1. Хто я дійсно в цьому світі? Чим я реально відрізняюся від інших людей?
  2. мучуся кожен раз, коли треба загадати бажання під новорічною ялинкою – чого ж я хочу насправді?
  3. чому я не можу звільнитися/розлучитися? Чому я боюся втратити себе, якщо відмовляюся від соціального статусу?
  4. чому я не можу сказати "ні"?
  5. Давно живу дорослим життям, але всередині все перевертається від маминих слів і оцінок, чому вона так впливає на мої рішення?
  6. чому я постійно змінюю свої рішення і зіскакую з цілей після першої невдачі?
& gt; за результатами вебінару слухачі отримають фундамент інформації про себе, ключові слова свого ядра особистості — те, що відрізняє Вас від загальнолюдських і служить паливом для реалізації бажань;
& gt; мінімальні астрологічні знання вітаються, але не є обов'язковими для успішного розуміння матеріалу.
https://privatelink.de/?http://arcanum.pro/zazhigaem-vnutrennee-solnce
 
Угорі