Що нового?

Придбаний Записи п'яти вебінарів "Школа Су-Джок", 2015 (Ангеліна Пасхаліді)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 773 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 57.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
записи п'яти вебінарів
"Школа Су-Джок", які проводилися для слухачів школи на початку 2015 р.

Хто я і чому я говорю про Су-Джок?
Мене звуть Ангеліна Пасхаліді і я Су-Джок терапевт міжнародної категорії.

  • у 1999 році з відзнакою закінчила Міжнародний Оннурі коледж.
  • 29 вересня 2000 р.Пак Чже Ву вручив мені рекомендаційний лист для роботи та проведення лекцій у будь-якій країні світу.
  • з 2011р.володар двох "золотих" сертифікатів по Су-Джок терапії і твіст терапії.
  • пройшла навчання на 25 семінарах у засновника Су-Джок терапії професора Пак Чже Ву.
  • професійно займаюся Фен-Шуй, складаю Конституції.
  • захоплююся психологією, езотерикою і симороном.
  • у своїй роботі застосовую три види голкотерапії (Су-Джок, корпоральную, аурікуло) і дистанційне лікування М-частинками. У лікуванні використовую алмазну систему, Тріначальную послідовність, Хроно - і Хромо-пунктури, Моксотерапію, магнітотерапію, лікування потоком енергії, по 6 і 8 Кі, лікування по чакрам, по осьовим конституціям, по Системам відповідності, твіст терапію, а так само використовую дистанційне лікування.
  • досвід Су-Джок терапії - 20 років. За роки практичної діяльності у мене пройшли лікування і вилікувалися понад 5 тис.осіб.
  • після лікування безпліддя народилося 220 хлопчиків і одна дівчинка.
  • є членом Міжнародної Су-Джок Асоціації – ISA.
Зміст:

Су Джок терапія являє собою нелекарственний метод зцілення з використанням біологічно активних точок кистей і стоп. "Су" і "Джок" в перекладі з корейської мови означають "кисть"і " стопа".
Серед всіх систем відповідності кисті і стопи є найефективнішими лікувальними системами. Вони найбільш схожі (подібні) за будовою на наше тіло і є його найактивнішою функціональною частиною.
Логічність, простота і ясність систем відповідності Су-Джок дозволяє швидко навчитися з метою надання долікарської допомоги собі і близьким.
Універсальність Су-Джок полягає в тому, що можна лікувати широке коло захворювань, а поєднання з лікарськими методами в кілька разів збільшує ефективність комплексної терапії.
При правильному застосуванні прийомів Су-Джок терапії результат помітний вже через кілька хвилин.
Відсутні побічні ефекти та ризик виникнення алергічних реакцій, які можуть з'являтися під час прийому лікарських препаратів

Знання, які ви отримаєте прослухавши записи школи допоможуть вам ефективно застосовувати Су-Джок для оздоровлення.

Продажник:
https://privatelink.de/?http://angelinapaskhalidi.justclick.ru/school
 
Угорі