Що нового?

Придбаний Запуск преміальних міні-Груп (Сергій Загородніков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 102.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Програма:

  • БЛОК 1. Тема і оффер.
    • як вибрати тему для міні-групи, щоб збільшити доходи в 3-5 разів?
    • що може бути результатів коуч-групи у вашій темі?
    • які 3 речі я враховував, коли запускав свою преміальну міні-групу?
    • ефективна техніка, яка допомогла мені "намацати" привабливу назву для міні-групи.
    • як створити привабливий оффер (пропозиція) групи, Без зобов'язань гарантувати результат?
    • в яких випадках потрібно, а в яких немає гарантувати результат коуч-групи?
    • як створити лінійку продуктів з 3-х преміальних міні-груп, щоб вийти на стабільний дохід?
  • БЛОК 2. Упаковка
    • 10 необхідних елементів, які повинні бути в продаючому тексті преміальної міні-групи.
    • детальний розбір мого поста на преміальну міні-групу (формула і розбір структури).
    • 5 психологічних тригерів, які я використовував при написанні продаючого тексту на міні-групу.
    • 3 підсилювачі цінності, які потрібно використовувати при описі преміальної міні-групи.
    • Як правильно сформувати пакети і ціни на міні-групу, щоб отримати максимальні продажі (2 речі, які потрібно враховувати обов'язково)?
  • БЛОК 3. Відбір кандидатів
    • 3 головні критерії, які слід враховувати при відборі людей до преміальної міні-групи
    • що потрібно обов'язково дізнатися в Анкеті кандидата, перш ніж провести з ним співбесіду?
    • 2 стратегії формування складу учасників преміальної міні-групи.
    • 3 хитрощі для перевірки потенційних учасників міні-групи на адекватність.
    • Як правильно проводити співбесіду з кандидатами на участь в міні-групу.
    • які 2 питання треба обов'язково обговорити на співбесіді, щоб потім не було претензій від учасників (в якій формі це краще зробити).
    • План Б. що робити, якщо учасників занадто багато або занадто мало?
  • БЛОК 4. Запуск і продаж
    • Календарний план запуску і продажів преміальної міні-групи. Як розрахувати необхідний час на запуск?
    • Стратегія запуску міні-групи на "теплу" аудиторію.
    • Стратегія запуску міні-групи на" холодну " аудиторію.
    • які 3 підсилювачі продажів я використовував під час запуску преміум-міні-групи?
    • Як правильно вибрати тему для створення промо-контенту при запуску міні-групи?
    • 1 інструмент, який допоміг збільшити продажів міні-групи.
    • які помилки я зробив при запуску, через які втратив частину продажів міні-групи?
  • БЛОК 5. Ведення міні-групи
    • Архітектура навчальних матеріалів. 3 речі, які потрібно враховувати при створенні навчальних матеріалів преміальної міні-групи, щоб створити фундамент для майбутньої автоматизації ведення наступних потік групи.
    • як вибудувати навчальних процес, якщо в групі є учасники з різним рівнем підготовки і різними індивідуальними особливостями?
    • як"впихнути невпихуемое"? Що включити в програму, а що відсіяти, щоб не перевантажити учасників і при цьому не знизити результативність?
    • які технічні рішення оптимально підходять для веління міні-групи?
    • неочевидна стратегія ведення групи, яка допомагає створювати корисні контент для учасників міні-групи.

https://privatelink.de/?http://top.sergeyzagorodnikov.ru/zapusk-premialnih-group/
 
Угорі