Що нового?

Придбаний Заробіток на автопілоті до 4500 рублів на добу на Ваш QIWI або WebMoney

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 148 ГРН
Учасників: 0 з 15
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Забирайте від 3500-4500 Рублів в день, виконуючи
ДВА простих дії!
НА НАПІВАВТОМАТІ!
Ви просто встаєте вранці в будь-який час, який захочете...ВыполняетеДВА найпростіших дії хвилин за 60, і все, йдете відпочивати. А ввечері виводите до 4 500 рублів.

головна суть методу полягає у виконанні декількох простих завдань на спеціальному ресурсі. На цьому ресурсі замовники надають завдання, і оплачують їх після виконання. Завдань дуже багато і вони прості.
Я вітаю вас! Кликати мене Дмитро Олександрович Котов, і місяць тому мені виповнилося 62 роки. І заробляю в Інтернеті я близько 1 року..

Як я до цього прийшов?
Знаєте, я відпахав майже все своє життя. У 23 роки, відразу після закінчення технічного університету, я влаштувався на роботу. Спочатку взяли тільки охоронцем, потім було ще кілька дрібних посад, потім же вдалося влаштуватися на завод. Спочатку інженер, потім головний інженер, ким і пропрацював до самої пенсії, до 60 років. Власне, за цей час жодного разу більше 30-40 тисяч-то і не отримував....

І знаєте, що? Знаєте, яку пенсію я заробив за майже 40 років впахіванія на державу? Мені нарахували пенсію в 12 410 рублів! Знущання! Майже вся ця сума йшла на їжу, одяг та інші побутові необхідності. А на що жити?
І тоді я вирішив навіть в ті свої 60 років, що потрібно шукати додаткові можливості, і тут дізнався, що заробляти можна в Інтернеті.

 
Угорі