Що нового?

Набір учасників Затишок уютич (Вікторія Селіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Курс не для професійних декораторів і дизайнерів, він для тих, хто хоче взують свій будинок і не знає, як це зробити.

Абсолютно неважливо, де ви зараз - в орендованій квартирі або своїй. Неважливо навіть ви з кимось або наодинці з собою. Затишок завжди має місце бути. Якщо ви візьмете за правило жити тут і зараз, незважаючи на обставини – ваш побут зміниться. Нам часом важко прийняти сьогоднішній день таким, яким він є, часто ми живемо в майбутньому і відкладаємо декор свого простору на потім. "Квартиру купимо-ось тоді будемо думати про новий посуд","Ремонт зробимо – ось тоді і догляну красивий текстиль". Здорово, коли у вас дійсно намічена покупка нерухомості на найближчі дати і вам не хочеться багато перевозити речей – це одна історія. Але я говорю про таких людей, як я, які чекали "зручного випадку", щоб почати жити красиво. Друзі, зрозумійте життя йде, кожен день зобов'язаний бути щасливим. І якщо ми не можемо вплинути на багато обставин життя, то вже на свій інтер'єр-можемо!

Візьміть сантиметр. Так-так, простий сантиметр, яким ми міряємо собі талію. Відріжте шматок від числа зі своїм віком, а другий - ріжте, на тому сантиметрі віці, на якому думаєте, що зупиніться. Припустимо 120 см років. Перед вами шматочок. І щороку, він буде зменшуватися на один сантиметр рік. Мені здається, після цього стає страшно чекати і відкладати на потім.

Пропоную стрибати в творчість, почати любити себе і свій простір навколо. Повірте, легка сервіровка для себе-коханого займає не більше 5 хвилин, коли у вас є гарний посуд і гармонійний текстиль. А як приємно створювати простір на кожен день не тільки для себе, але і для своєї сім'ї!

Курс націлений на те, щоб вас надихнути жити в затишку і красі кожен день. Незважаючи на те, де ви зараз і з ким. Жити тут і зараз.

програма курсу

1 модуль
Насмотренность (урок 30 хвилин)
У цьому модулі я поясню, чому так важливо розвивати надивленість у всьому, а також навчу це робити кожен день.
Я розповім:
Як користуватися Pinterest так, щоб знаходити дійсно найкрасивіші інтер'єри
Як вибір одягу може вплинути на ваш інтер'єр
Як дивитися на живопис поглядом дизайнера, щоб і мистецтво надихнуло на ідеї
Чому ви навчитеся:
Знаходити в Pinterest тільки красиві інтер'єри
Аналізувати живопис і застосовувати знання по колірним поєднанням
Аналізувати образи в одязі і бачити зв'язок з інтер'єрами
Бачити красу навколо і подумки переносити візуал на інтер'єри
* Бонус:
Дам 2 чарівні посилання на мої закриті telegram-канали. У першому ви знайдете найкрасивіші інтер'єри з Pinterest, канал буде регулярно поповнюватися новими інтер'єрами з усього світу і надихаючими картинками. Зараз там вже понад 500 публікацій. У другому каналі ви першими будете дізнаватися від мене про красиві знахідки декору і знижки. Цей канал буде у вас працювати за принципом новинної стрічки, знахідки декору - буду вивантажувати, коли буваю в магазинах по роботі, щоб ви по гарячих слідах знали, куди за ним бігти, де замовляти.

2 модуль
Фотошоп/Підготовка до декорування свого інтер'єру (урок 1 година)
Я покажу, як робити колажі в програмі Photoshop. Знання програми не потрібні, показую все на базовому рівні і пояснюю кожен рух мишки. Але якщо в Photoshop працювати не готові – колажі також можна робити в програмі PowerPoint, Procreate на планшеті або взагалі від руки – завантажувати картинки, вирізати, приклеювати до паперу. Варіанти є!
Я розповім:
Як базово створювати колажі в Photoshop
Про принцип створення колажу приміщення
Як відсіяти зайве і не накупити купу невідповідного декору в ваш інтер'єр
Чому ви навчитеся:
Готуватися до декорування свого інтер'єру
Усвідомлено підходити до вибору декору і не брати зайве в магазині
Працювати в програмі Photoshop базово

3 модуль
Сезонний декор (4 уроки по 8-12 хвилин кожен + вступна і заключна частина з відповідями на питання)
Ми по поличках розберемо поняття" сезонний декор "і" базовий інтер'єр", будемо декорувати одну і ту ж зону вітальні для осіннього, зимового, весняного, літнього сезонів. При цьому деякий декор буде зберігатися з сезону в сезон, щоб ви зрозуміли, що комбінувати можна і не обов'язково витрачати багато грошей знову і знову.
Я розповім:
Про сезонний декор
Про базовий інтер'єр
Про осінній, зимовий, весняний, літній декор, і проведу майстер-клас по кожному з поясненнями
Про секретний трюк з лампочкою!
Як не піти в крайності максималізму і мінімалізму
Як поєднувати текстиль в інтер'єрі за кольором, принтами і фактурами
Скільки квітів може бути в інтер'єрі
Чому ви навчитеся:
декорувати свій інтер'єр по сезонах і настрою

4 модуль
Майстер-клас з віньєток (6 уроків до 10 хвилин кожен + вступна частина)
Покажу 6 різних віньєток, з різним декором! Поясню кожну свою дію, поговоримо про шарах, рівнях, масштабі, колірних поєднаннях, поєднання металу і дерева.
Я покажу:
6 віньєток в різних кольорах і стилях з повним розбором
Чому ви навчитеся:
Будувати гармонійні композиції, які зможете розмістити на поверхнях (столі, консолі, каміні, комоді, тумбі)

5 модуль
Щоденна сервіровка столу (урок 15 хвилин і 3 майстер-класу 11 хвилин)
Поговоримо про прості прийоми, як зробити ваш щоденний прийом їжі – красивим, а також проведу майстер-класи з сервірування.
Я розповім:
Як вибрати гарний посуд
Про декілька прийомів красивого столу на кожен день
Про важливість деталей: текстилі, серветках, поєднанні металів і кольорів
Я покажу:
Приклади красивого посуду, яку легко поєднувати один з одним
3 різні сервірування столу на кожен день
Ви навчитеся:
Відрізняти стильний посуд від невідповідної
Сервірувати красиві столи не тільки у свята, не витрачаючи на це час і зусилля

6 модуль
Майстер-клас по роботі з сухоцвітами (2 уроки 22 і 15 хвилин + вступна частина).
У цьому модулі я поясню, як сухоцвіти можуть прикрасити наш будинок і за що, я так їх люблю. Ми будемо займатися справжньою творчістю!
Я покажу:
2 покрокових майстер-класу з композицій із сухоцвітів і стабілізованих рослин, в різних колірних поєднаннях
Ви навчитеся:
Робити складні композиції з сухоцвітів самостійно

Мій курс - це не чарівна паличка. Після оплати курсу не відбудеться Магія, і ваш будинок не стане красивим. Ви повинні будете попрацювати над ним, можливо витратити гроші на покупку нового декору або подивитися на той, який є, новим поглядом і взаємодіяти саме з ним.

http://iamyourdesigner.ru/shop/kurs-po-dekorirovaniju-bez-obratnoj-svjazi
 
Угорі